Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és millió pattanás jött ki a karjaimon és hátamon. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Már egyszer feltettem ezt a kérdést, sajnos nem kaptam rá érdemi választ,de megtudtam hogy nem csak én járok ebben a cipőben..Lassan már ujjatlan vagy kivágott felsőt sem tudok felvenni.Teljesen el vagyok keseredve.. :( A fogamzásgátló szedése előtt és alatt sosem volt pattanásom, most meg már a pattanások helyei is megmaradnak..Kérlek segítsetek :(
2009. febr. 13. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én is ebben a cipőben jártam, tudom, ezzel nem segítek. Mondjuk én azért hagytam abba, mert babát akartunk, ami össze is jött, most 33 hetes terhesen is tiszta pattanás vagyok. Egy bőrgyógyásszal lehet, hogy érdemes lenne konzultálnod.
2009. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod! :) Én is "baba-projekt" miatt hagytam abba, bár a pocaklakó még várat magára. Bőrgyógyásznál többször voltam-több orvosnál..Senki sem tudott segíteni sajnos. :(
2009. febr. 13. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a nőgyógyásszal is konzultálj. Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen fogamzásgátlót használtál.
2009. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám! Nekem semmi nem segített, majd átalakítottam az étrendemet,és mára már csak a menstruáció előtti héten jön ki pár pati. Nem eszek cukrot, fehér lisztből készült termékeket,kevesebb húst eszek, 0 alkohol, 0 kávé. Magamnak sütöm a sütiket és kenyeret teljes kiörlésű lisztből, vagy zabpehely lisztből...ennek ráadásul nincs az a furi íze, amit azok az emberek éreznek kezdetben, akik fehér liszthez vannak szokva. Csokiból pedig diabetikusat eszek. Nekem nagyon bevált!!!
2009. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!