Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló elmúlhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló elmúlhat a pattanás, ha an valakinek? És azt olvastam itt h minden ilyen bogyótól megnő a mellünk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem elmultak a pattanások, és megnőttek a melleim is :)
2011. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És melyik gyógyszer volt az?
2011. okt. 10. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőtt meg csak egy csomó bajom lett tőle, és most hogy abbahagytam nem akar megjönni. Ne kezd el szedni, a mellnövekedés úgyis csak addig tart míg szeded...
2011. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, azt is itt olvastam, hogy miután abbahagyjuk a szedést visszamegy eredetire csak meg is ereszkedik. igaz ez?
2011. okt. 10. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert mint írtam nekem nem nőtt meg tőle.
2011. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem egy millimétert se nőtt tőle a mellem,de legalább volt egy csomó mellékhatása. a nagyon zsíros arcbőrömön javított egy kicsit. Alapjáraton nem vagyok pattanásos, de amikor szedtem, kijöttek az arcomon nagyobb gyulladt gumók, de nem lehetett őket kinyomni, igaz, egy két nap múlva elmúltak maguktól is...


L/19 cypromix

2011. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mercilon, yaz.. nekem nem ereszkedett meg, ugyan már, fiatal vok, nem ereszkedik az csak ugy meg.. majd évekkel.. :)
2011. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!