Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek azonnal sikerült...

Mindenkinek azonnal sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta próbálkozunk a párommal(én 20,ő 23 éves) a kis trónörökösön,de még eddig nem sikerült!Nekem mindig,amióta menstruálok(12 éves korom óta)mindig viszonylag rendszeresen megjött,28-33 napos ciklusaim vannak,ok nélkül sose maradt még ki,stb.Nem dohányzom,nem iszom alkoholt,kávézni sem kávézok.Párom is egészséges.Lassan már nem bírok elmenni egy bababolt előtt sem,és görcsbe rándul a gyomrom,ha meghallom,hogy valaki terhes az ismerőseim közül.Mindenkinek azonnal sikerült a baba,vagy mennyi idő után?
2011. ápr. 6. 16:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre sikerült, 38 évesen, de sajnos 6 hetesen el is vetéltem. 3 hónappal később újra próbálkoztunk, akkor is elsőre sikerült (ovulációs tesztet használtunk) és most 8 hónapos a kicsi fiam. :)


Nem ez az átlag, de gondoltam leírom bíztatásnak, hogy ilyen is van.

2011. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ja, párom akkor 41 éves volt, sajnos dohányzik, és mindketten kávézunk, illetve alkalmanként iszunk egy-két pohár bort.
2011. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 krisztivan ***** válasza:
Az első elsőre sikerült.Elmentünk pihenni egy hétvégére és mindenkinek mondtam,hogy megcsináljuk a babát.Így is lett de sajnos 6 hetesen elhalt.A fiamra 6 honapot vártunk,már teljesen letettem róla.Rengeteg munka is volt,egyszerűen nem volt rá időm foglalkozni vele.Jött a karácsony is és szent este pozitívat teszteltem.Már 7 hós.
2011. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Én 31, párom 38 volt. Majdnem napi 1 dobozzal szívtam, kávéztam és 2-3 hetente buliztam is, ahol nem csak 1-2 pohár csúszott le. :)Viszonylag egészségtelenül táplálkoztam.

Az ovu-t számoltam ki, egyből össze is jött.

A terhesség alatt persze nagyot változtattam az életemen. Egészséges kaják, persze a cigit is egyből letettem, a kávé maradt meg egyedül.

Édes kis minimanóm van! :) Olyan egészséges, mint a makk!

Nem kell rágörcsölni. Még nagyon fiatalok vagytok, "éljetek" még egy kicsit.

2011. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Első próbálkozós hónapban összejött a kicsi fiam, a tesó is sikerült első hónapban, de sajnos 6 hetesen elvetéltem. Most megint próbálkozunk, de úgy néz ki megjön, úgyhogy a tesó nehezebben akar összejönni.

Én speciel pont a rágörcsölős, most azonnal de tüstént típus vagyok, és minden élethelyzetben nehezen megy a várakozás, itt meg főleg...:(

2011. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
38%
én 16 éves vagyok és másodszor szexeltem életemben és terhes lettem.
2011. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
úgy jött össze 5 hónap után, hogy még csak nem is próbálkoztunk, mert nekem azt mondták nem lehet valószínűleg. Sok olyan embert ismerek, akiknek akkor jött össze, mikor már feladták szinte, úgyhogy én hiszek benne, hogy jobb nem erőlködni meg méregetni a hőt stb. Én nagyon örülök, hogy szeretkezéssel jött össze a babám és nem gyerekcsinálással.
2011. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
10 hónap alatt, 31 éves vagyok
2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Első teherbeesésem a tabi abbahagyása utáni hónapban sikerült. Második terhességemnél júniusban abbahagytam a gyógyszert, júliusban megjött és abban a hónapban össze is jött. Az elsőt nagyon lazán vettem ( 20 évesen), a másodikra már nagyon vártam ( 22 évesen) és nagyon izgultam , hogy sikerüljön. Harmadik terhességemnél a férjem már külföldön dolgozott, úgyhogy nagyon biztosra kellett mennem, hőmérőzni kezdtem, nyákot néztem, ovutesztet használtam, mivel 3 havonta jön haza a férjem, nem sok esélyünk volt, hogy pont pé-kor legyen itthon, próbálkoztunk tavasszal, pont mensi után volt itthon, aztán nyáron, akkor megint nem volt pé, aztán ősszel, akkor megint nem sikerült és decemberben pont elcsíptünk egy peteérést, akkor össze is jött a baba, viszont 6 hetesen elvetéltem. Utána rá 5 hónapra első próbálkozásra sikerült megint teherbe esnem. Egyszóval nálunk szerintem könnyen ment. Most vagyunk 28 és 38 évesek, soha nem dohányoztunk, nem fogyasztunk alkoholt, férjem alkalmanként, mindig is sportoltam valamit, férjem is figyel nagyon az egészségére. Igazából nem tudom, hogy ezt az egészet mi befolyásolja. Én biztos vagyok benne, hogy nem vagyok az a tipus, aki ha teherbe akarok esni lazán tudom venni, az elsőt kivéve a következő háromnál nagyon izgultam és tudom, hogy hónapról hónapra csalódottabb lettem volna. Iszonyatosan át tudom élni az érzést, hogy milyen lehet hónapokig, akár évekig várni a babára, nagyon sajnálok mindenkit. Pedig sok házaspár annyira megérdemelné és annyira jó helye lenne a kisbabának náluk. Mindenkinek kitartást kívánok és sok sikert!!!
2011. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
szia :) én egyáltalán nem foglalkoztam a babával . megbeszéltük párommal hogy jó akkor fogjunk bele és ha akar akkor jön ! és lám elsőre sikerült , már nem jött meg ebben a hónapban . :) tudom nem mindenki ilyen szerencsés és nagyon szorítok mindenkinek aki babát szeretne . csak annyit tudok tanácsolni élvezzétek a párotokkal való együttlétet járjatok el sokat sétálni kikapcsolódni és élvezzétek az együtt töltött időt :)
2011. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!