Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem ma a barátommal és...

Lefeküdtem ma a barátommal és elszakadt a gumi, de nem ment el bennem. A mensimnek holnapután kell megjönnie. Mennyi az esély rá, hogy terhes lehetek? Elmenjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 19:04
 1/2 A kérdező kommentje:
írjatok légyszi
2009. febr. 28. 19:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem túl sok. Mivel ugye már hamarosan meg kell jönnie és a peteérésed a ciklus közepe felé volt. A pete pedig ilyen sokáig nem marad "életben" Szóval nem hiszem hogy volt valami is ami megtermékenyülhetett volna benned. Persze ha normális ciklusaid vannak. Így én sok esélyt nem látok arra h terhes lettél. Azért várd meg a menzid! De ne parázz! Én a helyedben azért hogy biztos legyek, még menzi után pár nappal csinálnék egy tesztet is.(Ha nem jön meg akkor meg pláne) A vérzés ugyanis nem mindíg kizáró ok. Vegyél Lilly-t. Olcsó is és a drogériákban megkaphatod! Máskor azért inkább menj és szerezz esemény tabit :)
2009. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!