Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves lány vagyok, január...

16 éves lány vagyok, január közepén feküdtem le elöször a barátommal utána rendesen megjött. 4-szer vagy 5-ször feküdtünk le és ebben a honapban már 4 napja késik a menzeszem. Mit tegyek? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudok rola h a gumi kiszakadt volna. Barátom észrevette volna. Most akkormivan?:S:S ja és csak a menstruációm elött szokott pattanásos lenni a homlokom ésmost kijöttek rajtam.akkor meg fog jönni és csak késik? vagy nem?:S
2009. febr. 28. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Egy-egy aktus is eltolhatja a menzeszedet, mert a hormonjaid megbolondulnak és hatással lehetnek rá :) Lehet amiatt késik. Enyém is sokat szokott késni, nekem az államon szoktak kijönni pattanások, előtte 1 héttel, akkor már tudom, hogy remélhetőleg menszi közeleg. Figyeld meg magad, milyen tüneteid vannak menzesz előtt, jegyezd meg, és máskor tudni fogod, hogy megjön-e hamarosan, vagy semmi jel.
2009. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez valoszinüleg attol van csak, hogy elkezdtel szexualis eletet elni, ez mindig megingatja a hormon haztartasodat, meg kesöbb is, ha pl egy ideig nem elsz, aztan ujra, akkor emgint elöfordulhat ilyen. De ha nagyon aggodsz, akkor mondjuk 3-4 nap mulva, ha addig sem jön meg csinalj egy tesztet, kb 2000 ft, es minden DM-ben, gyogyszertarban lehet kapni. Es, ha allando szexualis eletet fogtok elni, akkor szerintem gondolkozz el a gyogyszeren, en 17 eves korom ota szedtem, es az teljesen helyre tette a ciklusomat is, meg a börömet is :)
2009. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
NYUGI!!! gumi mellett nem lehetsz terhes, és valóban, ha kiszakad, akkor azt észreveszitek! ügyesek vagytok, nyugodtan védekezzetek így tovvább nem leszel terhes, a késés meg lehet azért mert nagyon fiatal vagy és még nem állt be a hormonrendszered, vagy csak az izgalom a baba miatt borította fel, de nyugi, élvezd nyugodtan a biztonságos szexet!
2009. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha gumit használtatok nem hinném hogy terhes vagy.A szex viszont hatással lehet a ciklusodra és ezért késhet.
2009. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az idáigi válaszolóknak, kicsit megnyugtattatok. De ha sose vagyok patis CSAK menzesz elött mindig akkor mostvaloszinü hogy megjön ugye?
2009. febr. 28. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a masodik vagyok. Igen, akkor valoszinü :) en is abbol tudom, ha a homlokomon ott vannak a kis rohadekok, akkor kb egy heten belül meg is jön :) ne aggodj, nem lesz semmi gaz :)
2009. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,meg fog jönni:D 16 évesen én is átestem ezen.Valóban a hormonok játszanak veled.És ciklus váltás is lehet a dologban.
2009. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm nektek, valoszinülek csak megijedtem mert idáig 2-3 éven keresztül mindig pontosan jött,és most nem.De akkor kezdek megnyugodni:D tényleg köszönöm a segitséget!!
2009. febr. 28. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
16 évesen minek kell sexelni?
2009. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nezz csak utana, kedves utolso, hogy atlagban mikor veszitik el a magyar lanyok a szüzessegüket... 16 evesen mar bizony szexelnek...
2009. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!