Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Women's Cream vagy Utrogestan?...

Women's Cream vagy Utrogestan? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Progeszteron hiányom van, vérvételből derült ki. Jövő héten megyek konzultálni az orvosommal, hogy mit javasol. De addig is érdekelne a véleményetek/tapasztalatotok.

A vetélésem óta most kezdünk majd el először próbálkozni, de kelleni fog valamilyen formában progi pótlás.

Van valaki aki teherbeesés előtt használta valamelyik terméket és sikerült a baba?

Köszi a válaszokat előre is!! :-)


2011. ápr. 9. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is a women's cream-et kaptam progeszteron pótlásra,illetve közti vérzésre.De még csak most kezdtem el használni így nincs tapasztalatom.Még nagyon új ez a krém.Egyszer én is érdeklődtem róla és nem válaszolt senki. [link]

ezen az oldalon megtalálod!

2011. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!! Kíváncsi vagyok, Neked milyen tapasztalatod lesz a krémről!

Szorítok!!!!! :-)

2011. ápr. 10. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2x szedtem Utrot, és mindegyik alkalommal elment a baba.Ez is bizti szeméyfüggő.
2011. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!