Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinálna egy normális nő...

Mit csinálna egy normális nő a helyemben? Ma derült ki hogy PCOS vagyok. Másfél év bizonytalanság,2 vetélés és sok gyötrelem után ma a férjem bejelentette, hogy valójában ő nem is akar második babát.

Figyelt kérdés

Őszintén szólva padlót fogtam, nézek ki a fejemből hitetlenkedve. Most hogy esélyem lenne hogy kezeljenek, hogy esetleg meggyógyuljak, hogy mégis csak lehessen a fiamnak kistestvére...

Alig egy hete még ő mondta, hogy ne vacakoljunk ennyit a vizsgálatokkal, vágjunk bele. Most mikor ezt számon kértem tőle, azt mondta, akkor még úgy gondolta...


2011. ápr. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok orvos,de úgy tudom ebből nem lehet kigyógyulni. nem véletlen volt két vetélésed. Ahhoz,hogy újra terhes legyél is ki is tudd hordani,állandóan kezelésekre kell járni.

Talán a férjed is erre gondol,csak nem akarja mondani. Vagy attól fél,hogy újra elvetélsz.

Próbáld vele megbeszélni,mielőtt döntötök.

2011. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos fél, vagy belefáradt. Ő is ki lehet készülve a próbálkozások miatt. Talán ha megértő vagy vele, akkor elmondja, mit is érez igazából. Ez csak meghátrálás lehet. Legalábbis elsőre nekem ez jut eszembe a történetedről, de te ismered a férjed...
2011. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom a férjed mennyire van tisztában ennek a betegségnek a lényegével, meg a kezelésével. Szerintem téged félt a kezelésektől, és meg akar óvni attól, hogy - esetleg - magadnak tégy szemrehányást, ha úgy alakul, hogy mégsem jön össze a tesó. Azt hiszem nem "számon kérned" kellene, hanem közösen felkeresni egy jó szakembert, aki meg tudja mondani, hogy mire számíthattok.
2011. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvastam erről a betegségről, méghozzá Szendi Gábor Paleolit táplálkozás c. könyvében. Veszítenivalód nincs, szerintem olvasd el, őszintén ajánlom.
2011. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem is csak megijedt az esetleg rátok váró tortúrától.

Pedig a PCOS ma már egy könnyen kezelhető betegség, amit akkor is érdemes kezelni, ha nem akartok babát, nehogy cukorbetegség alakuljon ki belőle.

Diéta, mozgás és cukorcsökkentő gyógyszer. Ennyiből áll a kezelése.

Nem kell tőle ennyire megijedni. Lehet, hogy a párod azt hiszi, műtétek és egyéb kínzások várnak rád?

2011. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A diagnózis megemésztése se volt semmi, a kettő együtt sok nekem. Az miatt akadt ki hogy a fiam tonkretett du egy meroszalagot, annyira kihuzta hogy nem lehet visszatenni. Arrol beszelt hogy minek gyereket szulni erre a vilagra, mert csak "biorobot" lesz..
2011. ápr. 10. 00:53
 7/9 anonim ***** válasza:
De hogy hogy most jöttek rá? Ennyi idő alatt semmi tüneted nem volt?
2011. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefáradt a férjed,és most,hogy kiderült mi a baj,félt téged! Üljetek le beszélni!
2011. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pihenjetek..tisztuljanak le a dolgok körülötted, próbálj diétázni és akkor lehet simán összejön, de fontos, hogy nyugodjatok le és jussatok túl az első sokkon.
2011. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!