Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hét a szülésig. Normális a...

1 hét a szülésig. Normális a teljes bizonytalanság?

Figyelt kérdés
Mikor jön a baba? Tudni fogom hogy ez az amit éreznem kell? Mi lesz a szülésnél? És mi lesz itthon a kis jövevénnyel? Ahogy közeledik a nagy nap úgy érzem kezdek bepánikolni.
2008. júl. 7. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! Nem mondom, hogy mindent tudni fogsz. A baba jön amikor jönni akar. Én 6 hete szültem ( elsőt) és ment minden. Sosem gondoltam volna. Ne pánikolj, hagyd had sodorjon az ár....! Görcseim nem voltak szülés elötta fájásaim is egyből 5 és 3 percesek voltak. 30 perc alatt megvolt a baba. Az is könnyen ment. A tejcsivel gyűlt meg a bajom, mert annyira akartam, hogy nem lett. Ne akarj semmit görcsösen. Csak lazán és természetesen és akkor minden rendben lesz. Szerintem nehéz első babával, mert ezer kérdésed és félelmed van. Majd mindenki mondja a jó tanácsokat. Mindig azt tedd amit te helyesnek ítélsz belőle. Minden rendben lesz. A lényeg, hogy te lelkileg és testileg legyél jól. Akkor megy minden mint a karikacsapás.

Sok sikert!

2008. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok,és teljesen bizonytalan.Én is pánikolok egyre többet gondolok rá hogy mi fog történni.Úgyhogy szerintem ez normális.
2008. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. hogy normális! Én 9 hete szültem a másodikat (12 év után) és bevallom ezzel jobban parázok mint annak idején az elsővel. Könnyű szülést nektek!!
2008. júl. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia. én 7 hete szültem, reggel elment nyákdugóm, orvosi vizsgálat után közölte a dokim, hogy ma szülünk 838 hetesen). időm sem volt parázni :)indították a szülést. Előtte én is féltem a szüléstől. de így utólag azt mondom, hgy jó volt :) Persze fáj-fáj, de annyira megéri.... nagyon! a szülőágyon már olyan kíváncsi voltam a babára, hogy már nem is a fájdalomra gondoltam, hanem csak arra, hogy bújjon már ki. na és amikor kibújik... akoor megszűnik majd minden fájdalom.

Mi lesz ha hazajössztök? Nekem azt mondta anyukám, hogy úgy gondozom a kisbabánkat, mintha legalább már 10-et felneveltem volna. Jön majd minden ösztönösen meglátod. Jó anya leszel ne félj.

minden jót és szép szülést.

egy 7 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(38) hetesen bocsi :)
2008. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak augusztusban szülök, de már pánikolok. Szülés menetét, csecsemőgondozást tanultam, tanítottam és mégis úgy érzem, hogy fogalmam sem lesz mit kell majd csinálnom. De hát más is belejött, akkor miért éppen mi lennénk a kivétel, nemigaz?
2008. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!