Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdjek aggódni? Forduljak...

Kezdjek aggódni? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Első hónapunk, ezért figyelem magam. A gond az,hogy nekem a peteérésem után (már ha megtörtént), van nyákom! Nem tojásfehérjés, de nem is krémes. Inkább ilyen vizes-olajos állagú! Lehet,hogy akkor nincs pé-m! Mert akkor már szárazságnak kellene lennie nem? Nagyon elszomorodtam!
2011. ápr. 10. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

első hónapotok???körberöhögnek ha odamégy...

Nem vagyunk gépek!!!!!Nem minden hónapo egyforma,majd ha egy év után sincs baba,akkor kell orvost keresni. 1 év után mentem dokihoz,hónapokig vizsgálgattak,mejd közölték,hogy nem lehet egyikőnknek sem természetes úton baba.Eltelt 5 év és mensi előtt 3 nappal terhes lettem...spontán!!!

2011. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy tanácsot: sürgősen hagyd abba saját magad figyelgetését. Máskülönben egy idő után másra sem tudsz majd gondolni, és lelki alapon nem fog sikerülni, mert rágörcsölsz.

Szeressétek egymást és kész.

2011. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom én,hogy még csak első hónap, csak közben azt is gondolom,hogy ha véletlenül nincs peteérésem, akkor minél hamarabb derüljön ki!

Mert itt azt írták,hogy ha mindig van folyásom, akkor lehet,hogy nincs peteérésem!

Szerintetek mit tegyek? Nagyon szeretnénk már babát!

2011. ápr. 10. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
várj és ne GÖRCSÖLJ!!!!!!!!! :)
2011. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne figyeld magad,az már régen rossz ha ilyen gondolataid vannak,hogy mi van ha nincs peteérésed!Állj hozzá pozitívan,minden rendben van veletek és hamarosan kopogtat a gólya!
2011. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazatok van! Megpróbálom lesz@rni az egészet!:)

Max. következő hónapban elkezdek hőt mérni!

2011. ápr. 10. 09:36
 7/13 anonim ***** válasza:

NEEEEEEEEEEEEEEE ne mérj hőt se :))))))))))

Saját magad megnyugtatására akkor azt javaslom, menjetek el családtervezésre. Ott a hormonvizsgálatot megcsinálják a próbálkozás elején, akkor megnyugodhatsz, hoyg van peteérésed, és koncentrálhatsz a párodra :)

Második voltam (nagyonparázós-inszemes)

2011. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mérheted a hőt, ez nem számít rágörcsölésnek, csak legalább tudod, hogyan működik a tested és pénzedbe se kerül.

Mert egyáltalán nem biztos, hogy mindig ugyanazon napon van az ovuláció! Nekem pl. változó, és ha nem mérném a hőmet, akkor ezt nem is tudnám: 15. vagy 16. vagy 17. napon szokott lenni ovulációm.

2011. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem is a legjobb, ha elkezded mérni a hődet, abból nagyon sok minden kiderül, és pénzebe se kerül... ha meg látszik, hogy van peteérésed legalább megynyugszol.

Családtervezésen is azzal kezdik, hogy 2-3 havi hőt megnéznek...

2011. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Manka68 ***** válasza:

Szerintem pedig nincs annál nagyobb rágörcsölés, minthogy minden nap hőmérőzik valaki, hiszen így minden nap ezzel kel! Az első gondolata, hogy vajon milyen lesz a görbéje!

Ha már most aggódsz, akkor tényleg inkább kérj egy hormonlabort, és megnyugodhatsz!

2011. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!