Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez az érzés a hasamban?

Mi lehet ez az érzés a hasamban?

Figyelt kérdés
Elvileg jövő hét végén kellene megjönnie kb, a napban nem vagyok biztos. Nem védekezünk a párommal, babát szeretnénk. Ma éreztem egy fura érzést egy fél óráig, mintha meg akarna jönni, úgy görcsölt kicsit a hasam, és előjött a mensi előtti sírásom is, sírtam is egész délelőtt, bár azóta sem tudom, min. Délutánra pedig már semmi bajom sem volt, jó kedvem is lett. Lehet, hogy most ágyazódott be, vagy miért szórakoznak velem a hormonjaim?
2011. ápr. 10. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem beágyazódás nem vált ki hangulatváltozást de lehet nálad igen . nem tudom . a görcsölés egy félórára az lehet miven lenek is igy volt ebbe a hónapba és már 6 napja késik de még nem csináltam tesztet várok még vele kicsit . azért drukkolok hogy babás legyél de ne stresszelj rajta ha terhes vagy ugysem fog megjönni és ugyis ott lesz a baba . ha pedig nem vagy az hiába fogsz rá mindent a tehességre hogy ez s azért van az is , akkor sem leszel az . nem sértésnek szántam csak nekem már nagyon sok hónap volt igy csalódás hogy már én magam is elhittem hogy tuti terhes vagyok és aztán megjött :) Sok sikert !
2011. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*nekem is :) bocsi elirtam :)
2011. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia elég rég volt már a kérdés :) de nekem is hasonló tünetem van,eddig ilyesmi nem volt.Neked volt eőtte ilyen meddig tartott?
2020. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!