Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Lehet...

Megnéznétek a görbémet? Lehet ebből még baba? Miért ugrál a hőm le fel 3 napja? Jókor voltunk együtt? Furcsa érzés van a hasamban érezhetek már valamit?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 18. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nagyon ritkán voltatok együtt. Érezni még biztosan nem érezhetsz a baba miatt semmit mert a ciklusod ha jól látom 46 napos??
2009. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy 46 napos!!! Tuti jó a görbéd, nagyon klassz, csak pont nem voltatok együtt azokon a napokon mikor kellett volna. Vegyél LH tesztet és úgy könyebb lesz majd a görbe mellett kiszámolni. Én mindkettőt csináltam a tuti hatás érdekében, nehogy lekéssek valamit! :)
2009. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszadó.Honnan számoltad ezt ki hogy a ciklusom 46 napos?Nem értem miből?Leírnád.
2009. márc. 19. 08:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogyha 10.-én volt peteérésem akkor pont a legjobbkor voltunk együtt.Habár pár napig nem mértem mivel beteg voltam, de nagyon úgy néz ki hogy 10.-én volt pé.Szerintem.
2009. márc. 19. 08:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszadó.Szerinted mikor kellet volna együtt lennünk?
2009. márc. 19. 08:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első sztem onnan vette, h 46napos a ciklusod, h a diagrammodon látszik az előző cilkusod vége, és ott 46.cn az utolsó.Tényleg 10.én lehetett ovulációd, de Ti 11.én voltatok együtt.A pete ha kiszabadul, 12-24óráig életképes.Ezért tanácsos inkább előtte együtt lenni és úgy tuti várakozik kiskatona a kiszabadult petécskére:)De előtte 3 nappal voltatok együtt, így lehet, h onnan még volt életképes kiskatona, mert szorgalmasan várakozhatnak odabent akár 4-5napot is:-D Szorítok!!!

2009. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most néztem meg és nem tudom miért de a ciklus. hun nem rajzolta be hogy voltunk együtt 10. én is.Pedig én beírtam nem tudom mi történt.Na mindegy akkor nagy az esélye szerinted ha 10. én is együtt voltunk?
2009. márc. 19. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajaj, hát akkor persze!:)Lehet a mentésre nem jól mentél rá.Így már másképp fest:-D Szorítok
2009. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!