Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a hullámzó...

Mitől lehet ez a hullámzó érzés a hasamban?

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim febr. 9-én jött meg. Úgy számoltam, hogy a "tojésfehérjés" folyásnak 25. körül kellene, vagyis kellett volna jelentkeznie. Nem csak hogy folyás nem volt, de teljesen száraz vagyok. A köv. mensit márc. 10 körülre várom. Két napja nagyon furcsa érzés jelentkezik a hasamban. Érintésre, zuhanyzás közben, ha hajolok, emelek valamit és néha csak ülés közben is az alhasam felől megindul egy hullámzó érzés felfelé, majd megfeszül a hasam. Ez rövid ideig tart, majd elernyed, de nagyon sűrűn ismétlődik.

Párommal babát szeretnénk, de gonolom ez tünetnek nagyon korai lenne. Szerintetetk mitől lehet?


2010. márc. 1. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,hát tuti nem babától,ahhoz még nagyon nagyon korai.A magzatmozgás okozta hullámzás,pillangószárny csapkodás első gyereknél a 16-20 hét körül érezhető először.

Amúgy meg ha meg is fogantál az a sejtcsomó még el sem jutott a méhedbe beágyazódásról még szó sincs.Beágyazódás majd a nemvárt mensi idejében fog megtörténni.

Akkor indul be a terhes hcg hormon termelődése is,úgyhogy bármi tüneted van,az nem terhességtől van,hiszen nincs hcg nincs ami tüneteket okozzon.


9+1 hetes kismami.

2010. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Szerintem is korai lenne ez ahhoz, hogy babára utaljon, de nagyon fura érzés...


Gratulálok :)

2010. márc. 1. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem te bélmozgást érzel.Én már voltam terhes és tudom milyen érzés amikor mozog a babó a hasadban.Nálam ugyanolyan érzés volt mintha a beleim mozognának.Azért drukkolok!
2010. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Én is már a mensi előtt jó egy héttel éreztem mindenfélét. Nálam volt egy olyasmi, mint nálad, mintha bugyogás érzés lett volna. DE NEM A BELEIMBEN!!! Hanem a méhem közepén énaponta többször...

Gyermeket vártam akkor és már a 12. dpo-n du a 25-ös teszt jó erős lett!!!

Mindenki azt mondta, hogy korábban volt ovum, nos biztosan nem volt!!!

2010. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utólag olvasom vissza a régen kiírt kérdéseimet, és azért írok most, hátha valakinek még jól jöhet.

Mint kiderült, jó volt a sejtésem, babát vártam ekkor, márciusban már nem jött meg. A kislányom azóta már elmúlt fél éves :) Különben én sem magzatmozgásra gyanakodtam még ekkor (hiszen nagyon korai lett volna még), talán inkább beágyazódásra.

Utólag is köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!