Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márciusban műtöttek cystával....

Márciusban műtöttek cystával. Ki alakulhat újra?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk de a prof. szerint 3 hónapot kéne várnunk. Most megszakítással szeretkezünk. Tartok attól, hogy kialakul újra.
2011. ápr. 11. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

a ciszták sajnos kialakulhatnak.

a professzornak igaza van

ilyen esetekben várni kell legalább 2 hónapot

pl a fogamzásgátlás elhagyása után is érdemes legalább 3 hónapot várni egy teherbe eséssel kiküszöbölve a kockázatát annak hogy vmi gubanc legyen a fejlődésnél.

HAGYD HOGY A SZERVEZETET KICSIT MEGÚJULJON ÉS REGENERÁLÓDJON.

minden jót.

12 hós baba anyukája

2011. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod. Most még tuti várok mert még nincs egy hónapja, hogy műtöttek, de nagyon nehéz. De attól tartok, hogy a várakozás alatt újra kialakul. Ki alakulhat?

2011. ápr. 11. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:

szia én írtam neked az előbb is,

hát nyílván kialakulhat ha van baba ha nincs.

ez benne van a pakliban,

de ha jóindulatú volt akkor biztos nem lesz baj.

a lényeg hogy mindneképp várj míg testileg lelkileg rendbe jössz

sok sikert mégegyszer

2011. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Csatalakozom az előttem szólóhoz, újra kialakulhat a ciszta. Milyen fajta volt?

Azt is jó lenne tudni, hogy mi okozza nálad a cisztát, és magát az alapbetegséget kezelni. Akkor végleg elmúlik. :-)

2011. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ciszta műtét után csak egy hónap szünetet mondtak, de nem biztos, hogy egyforma bajunk volt. Kialakulhat újra, de ne gondolj erre.Nekünk a műtét utáni 5.hónapban sikerült a baba, addig nem lett cisztám.A terhesség és szoptatás alatt sem. 6 hónapja hagytam abba a szoptatást, már próbálkozunk a tesóval, de nem lett újabb ciszta, remélem nem is lesz!!Szóval ne aggódj, egy-két hónap alatt nem fog visszajönni.
2011. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató szavaid.Sok sikert a tesóhoz!Remélem most már nekünk is sikerülni fog, 1 éve próbálkozunk. Szerencsére jóindulatú cystám volt.
2011. ápr. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!