Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elött már két nappal...

Mensi elött már két nappal vizes folyásom szokott lenni. Holnapra nem várom a menzit és abszoludt semilyen folyásom nincs, csak a cicim FÁJ de nagyon. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szokott késni soha ha el maradna ,kedden csinálnék tesztet.Olyan száraz vagyok mintha a ciklusom elsö felébe tartanák.
2008. febr. 10. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az erős mellfájdalom biztató jel, persze csak ha egyébként nem szokott. Terhesség esetén inkább erősebb tejszerű folyás a jellemző, nem a szárazság, esetleg pici barnázás.

Kedden próbálhatsz egy tesztet, de ha -, és nem vérzel továbbra se, akkor próbáld szombat környékén újra. Sok sikert!

2008. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mensi előtt közvetlenül pár napig én is totál száraz szoktam lenni, a mellem meg leszakad.

Remélem, késni fog a tied is, meg majd az enyém is ...

2008. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!