Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett már szét valaki...

Szedett már szét valaki clearblue digitális terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
amelyik kiírja ,hogy terhes vagy nem terhes és a hetek számát.?én szétszedtem,és a tesztcsík pozitív volt viszont azt írta ki hogy nem vagyok terhes.ilyenkor mi van?(elemkidobás céljából szedtem szét)
2011. ápr. 13. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld újra egy másikkal pár nap múlva!
2011. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

en is kiszedtem belole az elemet de tovabb nem neztem.

Nekem mult heten ez a teszt azt irta not pregnant. MA teszteltem igaz 3ik vizeletbol masfajta egyszerubb teszttel es nagyon halvanyan megjelent a masodik csik. Holnap csinalom ujra elsobol, kivancsi vagyok milyen lesz. Te probaltal masik tesztet?

2011. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ,de sajnos negatív lett:(
2011. ápr. 13. 09:31
 4/5 A kérdező kommentje:
azért megírod mi lett az eredmény?
2011. ápr. 13. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
En is szedszedtem es nekem is volt rajta masodik csik. Ez nem jelent terhesseget. Mert az a fajta digitalis teszt ami a hetek szamat is kimutatja az az LH hormont is nezi. Ebbol allapitja meg a terhessegi hetek szamat. ehez meri mikor volt a peteeres tehat nem csak a hcg hormont nezi. En is megorultem nagyon de amikor utanna jartam akkor sajnos ezt irtak rolla. Nem is volt baba mert par nap mulva megjott. Azert kivanok neked tobb szerencset, hatha hatha. :)
2011. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!