Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lenne megnyugtatobb, ha...

Nem lenne megnyugtatobb, ha minden terhessegi teszt digitalis lenne?

Figyelt kérdés

Par kerdessel korabban en kerdeztem, hogy szerintetek lathatoan pozitiv-e a tesztem. Azert bizonytalankodtam, mert elotte mar volt ket nagyon halvany pozitiv, amit szinte latni sem lehetett.

Regebben mar hasznaltam digitalis tesztet es ott nincs olyan, hogy szellemcsik, meg talan latszik, ha nagyon nezem, meg talan oda is tudom kepzelni a masodik vonalat.

Csak kiirja, hogy terhes, vagy nem terhes. Hiaba nezegetjuk egy napig, nem lathatunk ott nem levo dolgokat.

Teny, hogy korai tesztelesnel is negativ lenne, akkor is, ha baba van, de gondolom 1-2 heten belul ugyis megismetelnenk, ha tovabbra is fennallna a baba-gyanu.

Harmadikra egyebkent epp emiatt a bizonytalansag es halvany vonalak miatt digitalisat akartam venni, de nem volt az uzletben.


Ha minden tipusu tesztbol lenne digitalis is, meg a legolcsobbakbol is es ugyanolyan arban, akkor ti melyiket valasztanatok?


2009. jún. 16. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti a digitálisat!!!
2009. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En is nagyon szeretem a digitalisat. Azt hasznalok es raadasul olyat ami kiirja, hogy a baba mennyi idos a fogantatastol szamitva a hcg szintnek megfeleloen. Engem azert is nyugtat meg mert minden hetfon csinalok egyett es latom, hogy a hcg szintem novekedett tehat tudom, hogy a baba fejlodik mert minden hetfon egy hettel nagyobb terhesseget ir ki. :)
2009. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na lányok, le vagyok maradva, mert én bizony nem is tudtam, hogy digitális terhességi tesztek is léteznek!

Köszi a nagyon hasznos infot!

2009. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!