Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznaltatok mar Clear Blue...

Hasznaltatok mar Clear Blue digitalis terhessegi tesztet?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjonnie, de semmi. Csinaltam egy Clear Blue digitalis tesztet ami (not pregnant) kiirassal negativ lett. Duhomben szetvertem a kulso boritot mondvan latnom kell hogyan is mukodik ez. Talaltam a belsejeben 2 tesztcsikot. Az egyiken van a controlcsik melette egy nagyon halvany csikkal, es a masik tesztcsikon pedig egy arva halvany csik
2010. aug. 14. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
hát még a mai napbol van még egy kicsi hátra de bízom benne h neked sem jön meg, én is mára nem várom.
2010. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ma kellett volna megjönnie? de még csak reggel nyolc van!!! Nem akarlak letörni de miért nem vársz holnapig? A szétverésnek meg semmi értelme.....
2010. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy betegsegem Lupus) amivel nem nagyon lehet varni,es mihamarabb kene tudni.
2010. aug. 14. 09:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Szétverted??? :)


Nem tudom jelent e valamit amit a belsejében láttál,de szerintem csinálj holnap is egy tesztet,sőt ha a betegséged miatt meg kell tudni minnél hamarabb,akkor akár többet is napokig.


Vagy ha ennyire indokolt akkor vérvétel.Az tuti kimutataja.

2010. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! En mar sokszor hasznaltam, de egyszer sem szedtem szet. Not pregnant sokszor volt. :-( Viszont volt par Pregnant is, mikor vegre sikerult es hogy biztosra menjek csinaltam meg parat. Nekem a nem vart napjan lett pozitiv. Ez egy elegge erzekeny teszt, ugyhogy ha idoben volt a peteeresed, akkor nem valoszinu, hogy terhes vagy, bar esely meg mindig van. Sztem az hogy a belsejeben ott volt a halvany csik, ennek a tesztnek az eseteben nem szamit. Ha ez a teszt negativ volt es megis van baba, akkor nagy valoszinuseggel, ha ma csinalnam barmilyen mas tesztet, azok is negak lennenek. Varj meg par napot es csinalj masikat.

Szeretned a babat egyebkent?

2010. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretnem.Meg aznap csinaltam egy masik tesztet mas marka,es az poz lett.Remelem igy is marad.Tobbet nem csinalok,az ultrahang az a biztos.
2010. aug. 16. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Huha! Ezt nem is gondoltam volna, hogy ha a Clearblue nega, mas lehet pozi. Bocsi! Mindenesetre gratulalok! Itt baba van. A pozi az pozi. :-)
2010. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Hát a baj velem is megesett... de a kérdésem az lenne, hogy mikor tudom elvégezni a ClearBlue tesztet, tehát mennyit kell rá várnom az együttlét után? A menstruációm elméletileg a jövőhéten vége felé jön meg, de legutóbb is 4 hetet késett. Akkor nem izgultam, mivel csak most feküdtünk le először a barátommal. Menjek el inkább orvoshoz vagy várjak a menstruációmig?

2012. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! nem tudom olvassa-e még valaki ezt a kérdéssort, de örülök, h megtaláltam, mert ma csont ugyanígy jártam. Negativ clearblue, mondom szétszedem, h ez hogy működik (a műszaki érdeklődés :D) erre ugyanaz, az egyik tesztcsík kétcsíkos, bár nekem a másik egy. Valakinek van még ilyen tapasztalata?
2012. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mártika85 válasza:
igen nekem :D
2013. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!