Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég ez a mennyiség a spontán...

Elég ez a mennyiség a spontán teherbe eséshez? 26 millió/ml spermium,40%-a jól mozgó, összesen 6 ml.

Figyelt kérdés
Ha volt már valakinek hasonló, mennyi idő alatt lett babás?
2009. márc. 2. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt olvastam: sperma térfogat min.2ml (átlag 3 ml), spermium koncentráció min.:20 millió/ml, teljes spermiumszám min. 40millió/minta. Mozgékonysági(motilitási) mutató 50%.(Ezek a "minimális feltételek" a férfi részéről a teherbe eséshez.)Szerintem az általad leírt értékek jók, van esélyed a spontán teherbe eséshez. Remélem tudtam segíteni!Sok SIKERT!
2009. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 2. 15:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Akinek még van esetleg személyes tapasztalata, vagy egyéb információja, szívesen fogadom :)
2009. márc. 2. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Most tudom lepontozol/tok de leiropm az én történetem mi 3 éve járunk mindeféle orvoshoz sehol nem találnak nálunk semmi bajt van pém átjárható a petevezeték minden hormonom tökéletes jobb már nem is lehetne a párom sperma képe 90 millió/ml , 264 millió összes spermium , 60 % jól mozgó alak , 10 % kóros , erre az eredményre mondta nekünk 3 külömböző orvos hogy lehetne jobb is de elfogadható a spermakép és mégsem jön a babócánk már 3 éve , ezt csak azért írtam le neked hogy jobb spermaképpel sem jön a baba egészséges pároknál és nem megbántani akarlak ne érts félre kérlek de tudom ajánlani a maca vibe kapszulát a párodnak nagyon jó azt hallottam bár mi nem szedtük meg az e vitamint is sokan javasolták már.

A párod értéke elég a teherbe eséshez a spontánhoz is csak nehezebb mint másnak , de ne keseredj el olvastunk már itt ezen az oldalon olyat hogy ennél rossabb spermával simán megfogant a baba és kívánom hogy nektek is minél elöbb sikerüljön.

Remélem nem bántottalak meg azzal amit írtam , csak ez a saját történetem.

Kitartás

:-)

2009. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az életképes spermáknak 50%nak kell lennie minimum nálatok a 40% kevés. most voltunk mi is 2 hete sperma vizsgálaton a páromnak életképes spermája 64% gyengén mozgo 10% életképtelen spermák 26% 67 millio/ml és 5 ml adtunk le.nagyon jo eredményei vannak azt mondta a nö dokim. én ma voltam hormon vizsgálaton 21.napon.de még mennem kell menszesz 3 .napján majd.mi 5 honapja probálkozunk a babával.csütörtökön nem várom remlem nem jön meg a menszeszem majd ki derül.
2009. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18:10-es, nem bántottál meg, tudom, h ezek nem a legjobb értékek sajnos. Nem is azt várom, h elsőre sikerüljön.. Nálatok viszont elég jó a spermakép, szerintem egészen más oka van annak, h még nem jött össze nálatok a baba. Sok sikert!
2009. márc. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!