Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz PÉ-m? Ilyenkor...

Mikor lesz PÉ-m? Ilyenkor voltak a vérzéseim első napjai, és mindig a 4. napon véget is érnek.

Figyelt kérdés

2011 01 22

2011 02 16

2011 03 14

1011 04 07

Ilyenkor voltak a vérzéseim első napjai, és mindig a 4. napon véget is érnek.

Már totál összezavarodtam, mert ahány oldal itt a neten, annyi féleképpen számolja ki a peteérést. Nem mindegy ha egy hét különbség van a végeredmények között, hisz' minden nap mégsem csinálhatok ovu-tesztet! Ha van egy kalkulátor, ami Nektek bevált, légyszi linkeljétek be! KÖSZÖNÖM!


2011. ápr. 14. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 01.23., 02.17., 03.14., 04.07. :)

A januárit nem tudom, de februárban 28án volt pé-m, ovuteszt megerősítette és a hőmérséklet is. Márciusban 23án volt, ezt csak a hő alapján tudom, és most áprilisban pedig már tegnap pozi lett az ovu-tesztem. Mivel ilyen rövidek a ciklusaink én azt ajánlom, hogy először is kezdj el hőt mérni legalább 2-3 hónapig, hogy az alapján megállapíthasd, hogy van-e ovuláció és ha igen, kb. mikor..ha ez macerás, akkor az 6.cn-től kezdj el ovu tesztelni...nekem legalábbis ez vált be.

2011. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A hődet akkor méred,amikor reggel kinyílik a szemed, és még ki sem kelsz az ágyból? Neked mennyit esik azokon a napokon? Első babás lennél?

29/N

2011. ápr. 14. 14:02
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítesz! (:
2011. ápr. 14. 14:03
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia! A hőt minden nap ugyanabban az időpontban kell mérni, mielőtt még felkelnél, pisilnél, stb..én úgy oldottam meg, hogy a férjem fél 6kor kel, én beállítottam 5:25-re az órát, csörgéskor hőmérő azonnal a szájba, 5 perc mérés, aztán indulhat a nap.

Első baba lenne, igen és én a nyáron leszek 30 :)

2011. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az első görbémnél nem jól mértem, mert csak csipogásig tartottam bent a hőmérőt. A második görbénél már minden nap 5 percig mértem. Én ebben a ciklusban most nem mérek...kipróbáljuk a Jónás-napokat

Ti mióta próbálkoztok? Nektek is első lenne?

2011. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

December óta próbálkozunk, nem vagyok rágörcsölve, de valahogy amikor eljön az ideje, akkor mégis egy kicsit. :)

Én télen leszek 30 majd, tehát már tuti 30-on túl szülünk.

Van olyan oldal, ahol magyarul van ez a Jónás-számítás? Mert én még nem találtam.

2011. ápr. 14. 15:53
 7/17 A kérdező kommentje:

Digitálissal mérsz amúgy? Minek bent tartani még csipogás után? Egyébként szerintem abszolút nem megbízhatóak, előfordult már, hogy kétszer egymás után egész mást mért, pedig meg sem mozdultam, ki sem takaróztam, stb.

Kár, hogy nem árulnak már hagyományost. :/

2011. ápr. 14. 15:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Hát igen, 30on túl, csak szüljek már!! Úgy komolyabban mi is január óta próbálkozunk...

5 percig kell mérni és kész...akkor ad valós eredményt, állítólag...engem is a nővérem okított ki..:)


Én is folyton rágörcsölök, ezért is hagytam abba most egy időre a hőmérőzést...Jónás-naptárt én is csak angolul találtam meg, de állítólag van magyar kitöltési útmutató is..

2011. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Te is csak délutánonként csinálod az ovu-teszteket? A héten hétfő kivételével minden reggel együtt voltunk, remélem van kedve már jönni a Manónknak! :)

Ma du én is csinálok ovut, majd írj, hogy mik a hírek! :)

2011. ápr. 15. 10:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, délutánonként csinálom, olyan fél 5 körül. Szerintem nekem a mai már negatív lesz...Viszont Jónás-naptár szerint 13-18. a termékeny napjaim,még van pár nap és talán ez a hónap végre eredményt hoz :)

Drukkokol Neked is, majd írj!

2011. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!