Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abban a hónapban amikor...

Abban a hónapban amikor terhesek lettetek, milyen volt a hüvelyi nyálkátok a pé után addig míg ki nem derült hogy sikrült a terhesség?

Figyelt kérdés
Vagy előfordult valakinél hogy inkább nem is nagyon volt nyák,szárazabb volt sokkal mint szokott lenni?Mert én így vagyok ezzel,alig van folyásom nagyon száraz vagyok a többi ciklusomhoz képest.
2011. ápr. 14. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem elkeserítés képpen, de nekem minden hónapban más. Volt krémes, vizes, volt szárazság, és mégis megjött. Erre sajnos nem lehet mindig alapozni. Remélem, nálad a baba miatt van a szárazság. Drukkolok!
2011. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 15. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem lehet így belőni! Nekem most pl. már van pozi tesztem több is, és vizes folyásom van, kb. mint mensi előtt, csak kevesebb. Igazából csak akkor érzem, ha a hüvelyemhez nyúlok, de azért van! Pedig sokan azt mondják ilyenkor vagy szárazság, vagy krémes van! Hát nálam meg pont nem!
2011. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!