Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokra menjünk...

Milyen vizsgálatokra menjünk el párommal, ha újra várandós szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos most ápr1-én (megszültem) spontán vetélésem volt 22-23 hetesen. Mennyi időt kell várni, hogy újra megpróbálhassuk, és közben milyen vizsgálatokat javasoltok amire el kell menni, hogy legközelebb minden rendben legyen? (Még várjuk a szövettan eredményét mi volt a gond).

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. ápr. 15. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Először is borzasztóan sajnáloma veled történteket és együttérzek. Szerintem egy ilyen dolog után mindenképpen az számít, amit az orvos javasol és a szövettan után ő is okosabb lesz hogy mért is lehetett ez. De szerintem egy genetikushoz mindenképp el kellene menni, de nem akarok butaságot írni neked. Szerintem mindent az orvosoddal beszélj meg és együtt döntsetek mi legyen a következő lépés. Nagyon sok egészséget és sikert kívánok a legközelebbi babához.
2011. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom, és a lehető legjobbakat kívánom nektek a továbbiakban. Azt szokták mondani az orvosok szülés után, hogy a 9 hónapnyi terhelés után legalább 9 hónap kell a regenerálódáshoz. Ha ebből indulok ki, akkor kb. 6 hónap pihenésre lesz szükség szerintem, hogy a méh regenerálódni tudjon. Ez nem azt jelenti,hogy nem lehetsz terhes, és egészséges baba születését követően az 5. hónapban terhes lettem. Szóval, én sem (mármint a természet) vártam ki a 9 hónapot és kutya bajunk nem lett.
2011. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!