Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a cickafark-pal...

Kinek segített a cickafark-palástfű teakeverék a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Egy misssed abon vagyok túl,de mindenképp babát szeretnénk.Segítettek nektek a fennt említett teák a teherbeesésben???Köszi,ha válaszoltok!!!:)
2011. ápr. 16. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos összezavarta a ciklusomat,nekem nem jött be.Hátha neked igen.Nincs peteérésed?mert ha van akkor ne idd őket,saját tapasztalat.Hosszabb mensit csinált és nem is tudom,mintha nem lett volna pém,legalábbis nem voltak erre utaló jelek.
2011. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha van ovulációd, akkor ne idd a teákat. Konkrétan a cickafark a peteérést segíti elő, a palástfű meg állítólag a beágyazódást segíti, ha megfogan egy baba.

Én már mindkettőt próbáltam. A palástfű nagyon bekavart nekem, mert kicsit késett a mensim, nem is éreztem mensis görcsöt és sokára esett le a hőm is, tehát nálam bekavart.

Ha meg van ovulációd, akkor a cickafark is felesleges, mert többet ártanál ezekkel mint használnál! Szerintem ne igyál és ne szedjél semmit önszántadból.

Én most fogok menni dokihoz mivel nem jön a baba, és kérek tőle tanácsot, mit csináljak hogy sikerüljön végre, de önszántamból többet semmit nem fogok szedni, csak ha ő mondja, hogy kell! Mert így többet ártok, mint használok ha mindenféle dolgot beszedek meg megiszok.

2011. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!!!:)Nekem nem kavartak be ezek a teák eddig legalább is.Sőt,30-32.napon jött meg,most pontosan a 28.napon.Viszont a hőm tényleg elég későn esik le....
2011. ápr. 17. 12:12
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem tett jót :(

Én is úgy érzem, mintha nem is lenne peteérésem! Nem duzzadnak a melleim, mint szoktak menzesz előtt (milyen szép nagyok voltak akkor), s a folyásom is megváltozott, pedig csak 1,5 cikluson át ittam!

Első!! Mennyi ideig nem volt pé-d a megérzésed szerint?

2011. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1.vagyok.2honapig ittam a teákat és a 2.honapban már nem volt és hosszú volt a mensim.Ebben a honapban nem ittam már de még mindig úgy hiszem hogy most sem volt pém.Holnapra nem várom.A mellem nem fáj mensis göcseim nincsenek,ilyenkor már szoktak lenni.De még ez lehet a tea utóhatásai,nem tudom,csak arra gyanakszom hogy a tea kavart be,valami nem jó nálam.Ha ez így folytatodik,egy-két honapot még megvárok és elmegyek dokihoz.
2011. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem rendezett minden problémát a 2 tea és sikerült a terhesség.Elötte nem volt mensi se peteérés és görcsölgettem tele pattival a fejem.Elkezdtem inni és ezek a tünetek elmultak.
2011. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Én is pont holnapra nem várom!!!Írd meg mi volt!!!


UTOLSÓ válaszoló!!!

Én is mindíg tele voltam pattanásokkal most nekem sincs,plussz rendezte az elhúzódó ciklusomat,28 napra.És mennyi idő után lettél terhes????????

2011. ápr. 17. 20:59
 8/15 anonim ***** válasza:
2 hónapig ittam de ez alatt már terhes lettem.Én hiszek benne hogy segítenek.
2011. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Mi újság kérdező?Nekem még semmi,nagyon izgulok.
2011. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia!!!

Még nekem sem jött meg!!!Én is Nagyon izgulok!!!:S

2011. ápr. 18. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!