Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Házi praktikák" teherbeesés...

"Házi praktikák" teherbeesés érdekében?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan módszereket amivel elősegíthetem a terhességet?

3 hónapja próbálkozunk de még semmi!Menjünk már most dokihoz vagy van más "megoldás " is?


2010. dec. 29. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Praktikákat sajnos nem tudok, de 3 hónap után még nem kell dokihoz menni. Ha egy év alatt sem jön össze a baba, akkor már tanácsos felkeresni egy orvost.
2010. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

elsonek igaza van.

nekunk a nyugi jott be,nem stresszeltem rajta,feladtuk(4ev utan)akkor sikerult a manom.

hazi parktika.ferjed ne horjon szoros nacit,ne furodjon forro vizben,szauna nuku.

2010. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 20 hónap után kerestem fel az orvost,addig türelemmel vártam.Azóta túl vagyunk a kivizsgálásokon minden jó és baba még sincs.Szóval ha majd itt tartasz akkor el lehetsz keseredve.Én három hónap után nem is foglakoztam a témával,szerintem neked sem kéne.Amúgy a praktikákhoz visszatérve a cickafark és a palástfű tea az jó hatással lehet.(bár nekem az sem jött be)Sok sikert.
2010. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem a te esetedben a legjobb módszer, ha abbahagyod a praktikák keresését, nem bújod tovább az internetet és az ilyen oldalakat, hanem használj LH tesztet és ovu idején szeretgessétek egymást apával 2naponta.

És nyugi, ha majd 3év mulva sem lesz baba, akkor lehet itt kérdezgetni! Nem szidás akart lenni- csak tényleg légy türelmes. 3hónap az semmi. Átlagosan fél év alatt lehet összehozni egy gyereket, ha mindkét fél egészséges. Ebbe benne van, hogy valaki 1-2-3, de valaki 11-12hónapot is vár a babára. SZóval nyugi!

2010. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
E vitamin szedése neked és a párodnak is
2010. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 3-dik hónap után használtam LH-tesztet,azután,h poz. lett,palástsfűteát ittam. Rögtön összejött. De tény,h nem szabad rágörcsölni és a 3 hónap még semmi. 25 év alatt átlagosan 4, 25 és 30 év között pedig 6 hónap alatt sikerül babát összehozni:) Ezért a doki addig nem is foglalkozik veled,legalábbis a normális gondolkodású.

Sok sikert!

33 hetes ikres kismama

2010. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi az az LH teszt?
2010. dec. 29. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszt,ami az LH hormon jelenlétét méri.Ha pozitív,azaz LH-csúcsot mutat,akkor a köv. 24-36 órán belül lesz peteérésed. Nekem bejött. Én a neten vettem, ott a legolcsóbb, és sztem ezt a legegyszerűbb használni. Amit drogériában vennél,az a többszörösébe kerülne. (ha jól emlékszem én a neten 20 LH-tesztet 2200-ért vettem és kaptam hozzá 5 terhességi tesztet is.)
2010. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Patikában is kapható ez a teszt??

Érdekes:)Erről még nem is hallottam , de kipróbálom!A családba 1 gyerekre kellett várni 1 évet az pedig én voltam!Amúgy mindenki jött "normálisan" sőt nagymamám igen termékeny volt 3as ikrek (ebből az én apum az egyik)

1el megelégednék:(!Remélem ez a teszt segít!Köszönöm Szépen a válaszokat!

2010. dec. 30. 12:22
 10/12 anonim ***** válasza:
A patikában is kapható ovulációs teszt,de többféle is.Mindegyikről hallani jót-rosszat,van vmi mikroszkóp is,de sokan nem tudják megfelelően használni. Nekem ez vált be,mert olcsó és egyértelmű,de ha áldozol rá,megpróbálhatod a többit. Amit drogériában kapsz,az azt hiszem olyasmi amit én vettem,tehát úgy működik,mint egy terhességi teszt,viszont állítólag nagyon drága.
2010. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!