Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után mikor lehet...

Abortusz után mikor lehet leghamarabb próbálkozni újra?

Figyelt kérdés
Sajnos egészségügyi okok miatt holnap abortuszom lesz . de mindenem egy kisbaba.
2011. ápr. 18. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapot mondtak!Sajnálom,hogy veled is megtörtént..De fel a fejjel, holnap túl leszel rajta!!
2011. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami veled történt. Nekem 5 hónap után első próbálkozásra sikerült az újabb teherbeesés.
2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 3 hót javasolt a dokim,ebben a hónapban letelt,most próbálkozunk vele majd igazán élesben!!!

De mindneki változoó hallottam olyat aki a műtét után egyböl terhes lett,és azt is aki....

Holnapra sok eröt!!

2011. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy együtt éreztek . sajnálom hogy nektek is volt ilyen. utolsónak nagyon szorítok hogy sikerüljön a babátok és a többieknek is ha épp szeretnétek .
2011. ápr. 18. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
ez inkább lelkileg lesz nagyon rossz..nekem is volt de a 3. hónapban újra terhes lettem.... nemsokára kapsz egy egészséges gyönyörű babát az élettől....most csak sok erőt és kitartást Neked...
2011. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!