Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehet-e esélyem arra...

Vajon lehet-e esélyem arra hogy babát várok? Aki tud segíteni várom ide!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2011.március 11-16ig volt meg a menzeszem,majd 16-a után pár nappal beteg voltam,és az orvos egy antibiotikumot írt fel,melyet 5 napig kellett szednem. A félidőben (31 naposak a ciklusaim,és 7 hónapja hagytam abba a fogi gátlót,mert babát szeretnénk)együtt voltunk a férjemmel egymást követő két napon,majd a leendő menzeszem előtti pár napban is kétszer.Elméletileg most e hónap 10-én kellett volna megjönnie,de 16-án du-n csináltam tesztet,ami negatív volt.Ma már 19-e van,és még mindig nem jött meg,a hasam fájdogál,puffadt,a melleim fájnak,de semmi különös,ami ne lenne amúgy is nálam a pms jele.Lehet-e hogy a menzesz előtti napjaimban esetleg megtermékenyülhettem,és a 16-ai teszt ezért még nem mutatta ki?Vagy már megint egy újabb csalódás áldozata leszek?!Arra is gondoltam hogy a késés még az antibiotikum hatása ,de ehhez szerintem már rég szedtem,hogy ennyi csúszást eredményezzen.Még egy dologra tudok gondolni-hogy sokat stresszeltem ,idegeskedtem mostanában-bár akkor sem szokott ennyit késni... :-(

Szerintetek van esélyem még a babára?Mikor teszteljek legközelebb hogy biztos eredményt mutasson a teszt?Olyan sokat csalódtam már.... :-(


2011. ápr. 19. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja és a ciklusom amúgy pontos 28 napos. Utsó voltam.
2011. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ma már 20-a este van,és még mindig semmi,eddig picit krémesebb volt a folyásom,de tegnap óta olyan vizes.Vajon?ez mit jelenthet...beleőrülök már a várakozásba.. :-(
2011. ápr. 20. 20:02
 13/21 anonim ***** válasza:

szia az elso vagyok!:):)

nekem 30-31 naposak voltak a ciklusaim es utoljara nov-3an jott meg es 6 napig szokott tartani es en 24-25 teszteltem es nagyon halvany lett anyira hogy az elson eszre se vettem!! a tesztem neve((X-EPIL))2 tszt van benne es aszthiszem a dm ben vettem :):) drukkolooooooooooooooooook mindenkinek aki nem varja!!!!

2011. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tehát akkor hány nap telt el az együttlétetek után,és az első tesztelés között15 nap? akkor még nekem hátra lenne 5 napom a tesztig?

addig beleőrülök ebbe...

remélem ha már eddig nem jött meg akkor már nem is fog...

Drukkoljatok

2011. ápr. 20. 23:38
 15/21 anonim ***** válasza:

szia utolso vagyok

mi fojamatosan egyut voltunk minden nap!! ugy hogy fogalmam sincs hogy mikor fogant:)

2011. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

szia

na???? teszteltel????

2011. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szia!

Na,mi van Veled?

én vagyon a 16-ra nem várós,negatívas..

Mai tesztem pozitív lett:-DDD

teljes szívemből kívánom Neked is!!

Nagyon drukkolok!!

2011. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Szia kis "utolsóm". :-)

Az a helyzet,hogy egy órával ezelőttig még nem volt semmi,de most van egy pici nagyon halvány barna krémes folyásom .Szerintem meg fog jönni,pedig nagyon nem szeretném....de ha nem baba akkor miért késik ennyit?A gyógyszert már 7-8 hónapja abba hagytam.Te szedtél gyogyszert?ha igen mit,és meddig?

Tervezett volt a baba?

Nektek összejött,gratulálok,és jó egészséget kívánok:-)

2011. ápr. 22. 16:53
 19/21 A kérdező kommentje:
Huh azt még elfelejtettem,hogy tegnap is teszteltem igaz,csak 25ös érzékenységűvel,de nega lett.mondjuk ez még mindig csak 13.nap az együttlét után.... lehet még a teszt is korai ,vagy azis benne van hogy megjön.de alig görcsölök,és én nagyon szoktam már a várható menzesz ideje előtt legalább 3 nappal. utálom már ezt a sok csalódást.... :-(
2011. ápr. 22. 16:57
 20/21 anonim ***** válasza:
szia :) teszteltel??? mi lett??? lecci irj!!
2011. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!