Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesómék lombikra járnak a...

A tesómék lombikra járnak a Kaáli intézetbe. A beültetés után mennyi idővel nyugodhatnak meg, hogy most már nem lökődnek ki a bébik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a beülti után 2 hétre kellett csinálnom tesztet és utánna még eltelt több mint 2hét mikor visszamentünk a kaáliba vizsgálatra.Akkor már csak egy bébi volt meg,de hál istennek ő nagyon erős volt és nem volt semmi probléma utánna.

Szerintem ha ketten vannak akkor később is lehet valami,így időt nem tudok írni.

Drukkolok nekik,hogy sikerüljön!!!

2009. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hallottam már olyan lombikost is, akinek az ikrei félidőnél váltak le, mert rossz helyen tapadtak meg. Szerintem az egyész terhesség alatt (meg utána is) végig lehetne idegeskedni, megy izgulni, de nem szabad. Sajnos nincs az az idő, amikor meg lehet nyugodni, de mégis úgy kell felfogni, hogy minden rendben van és lesz is!!!
2009. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, a g-k helyett, nem tudom, miért írtam gy-t!

Drukkolok a tesódéknak!

2009. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyosak vagytok. Szurkol értük az egész család. Nagyon régóta vágynak már babára
2009. márc. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!