Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés, amikor a baba a...

Milyen érzés, amikor a baba a hasadban van?

Figyelt kérdés

Nagyon fura érzésem van, mintha lenne valami a hasamban. Éjszaka hason akartam aludni, de nyomást éreztem a bal oldalon, mintha valami nyomna belülről, mintha valami ott lenne.


Namármost, az a helyzet, hogy még decemberben kiszakadt a gumi, de rögtön bevettem eseményutánit. Azután kétszer megjött. És azóta nem...

Csináltattam tesztet és negatív lett.


Szerintetek bebeszélem magamnak? Vagy lehet, hogy ciszta? Az megmagyarázná a hormonzavart is.


Elmondanátok milyen érzés amikor a baba a hasatokban van: olyan 18-20 hetes korban? Mert ha mégse használt volna az eseményutáni, akkor most kb ennyi idős a baba.


2011. ápr. 21. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem vagy terhes. Ha már 18-20 hónapos vagy akkor a tükör előtt is látszik a has növekedése( nekem már komoly hasam volt). Ráadásul kb ilyen tájba van az első magzat mozgás is.
2011. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 22 hetes vagyok, de már a 18. héttől észreveszi mindenki rajtam, hogy baba van. Ennyi idősen már eléggé szembetűnő a has, és semmivel össze nem téveszthetően mocorog, néha elég nagyokat is rúg.

Biztos, hogy csak beképzeled magadnak.

2011. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A hasam az nő folyamatosan, mivel hízok megállíthatatlanul már 2 éve... azóta amióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Szóval ezért is durva, mert a hasam az nagy lett...

De köszi a válaszokat.

Akkor ezek szerint nagyon egyértelműen mozog.

2011. ápr. 21. 07:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Már tuti nőtt volna a hasad ennyi idősen még akkor is ha esetleg van túlsúlyod.Ilyenkor már kisebb rúgásokat is lehet érezni.Gondolj bele ha esetleg már a 20.hétben lennél akkor akár 1 hónap múlva életképes babát szülhetnél(persze nagyon pici koraszülötett),azt azért már csak éreznéd!
2011. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok,közben jött egy kommented hogy nő a hasad.

Ha baba van akkor nem puha hanem feszes hasnak kell lenni amit nem tudsz behúzni vagy benyomni.

2011. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kizártnak tatom a terhességed több okból kifolyólag is!!!

Szerintem nézesd meg dokival, mert tényleg, nem kizárt, hogy ciszta, vagy egyéb okoz hormonzavart nálad.

2011. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az eseményutáninak sok kellemetlen mellékhatása lehet, mielőbb menj el orvoshoz, nehogy nagyobb gond legyen. De nem valószínű, hogy terhesség (negatív teszt, megjött kétszer meg hát a gyógyszert is bevetted...)
2011. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia

menj el a dokihoz

bár ha a teszted negatív lett nem vagy terhes

de azóta meg se jött?:.....

hát nem tudom !!

menj el a dokihoz

lehet hogy egy óriási meglepi fog várni..: )

2011. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!