Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokszor olvasom itt, hogy...

Sokszor olvasom itt, hogy "fáj a mellem" Itt milyen fájdalomra gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan belső fájdalom volt. Belülről nyillalt bele, meg néha úgy ég. De nekem nincs az a a "jujj, hozzá nem tudok érni" fájdalmam. Simán alszom hason is. Csak néha úgy feszül, meg a bimbó körül érzékenyebb!
2011. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a mellfájdalom olyan, hogy erősen feszül és izomlázszerűen fáj. De eddig még sajnos nem terhesség miatt fájt...
2011. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kamasz korom óta nem fájt, legfeljebb menstruáció első napján kicsit érzékenyebb nyomásra.

Most hogy babát várok, 10 napja nyomásra eléggé fáj, meg ha futok, vagy ugrálok, de amúgy alapállapotban nem, és hason is tudok aludni.

2011. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!