Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hová jelentkezzek kivizsgáláso...

Hová jelentkezzek kivizsgálásokra 4 vetélés után? Egy hete volt mised ab.10 hetesen. 35 multam, még nincs gyermekünk, és az orvosom csak annyit mond, hogy 10 hét múlva próbálkozhatunk ismét.

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami történt. Keresni kellene valakit aki az alkati vetélések ügyében az átlagnál jobban otthon van, de a lakhely ismerete nélkül nem nagyon lehet konkrét orvost ajánlani.

Ez az oldal egy picit másról szól, de többszörös vetélés ügyben is van néhány érintett.


[link]

2009. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Feltétlenül javaslom a hozzátok legközelebbi Kaáli Intézetet. Lehet, hogy egy egyszerű gyógyszeres kezelést kapsz, s a következő babád már megmarad, lehet, hogy komolyabb beavatkozásra lesz szükség, a doki megmondja.

Sajnálom, ami történt. Ne várj tovább! Igaz, hogy ez fizetős, de "megéri" elmenni.

2009. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Budai Meddőségi Centrumot ajánlanám. Ingyenes, alaposak és segítenek. Félre ne értsd, nem azért ingyenes, mert a csórók, lepukkantak járnak oda, hanem mert az a doki, aki alapította, erre tette fel az életét. Novemberben kerültem oda, most lesz az inszem. Teljes hjormonvizsgálattal követik a ciklust is és majdan a terhességet is.
2009. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Mindenkèppen orvost kell vàltanod! 4 vetèlès utàn csak ennyit mondani egy orvosnak nagyon szànalmas dolog ès szakmai felkèszületlensègre utal. Szerintem is pròbàlj meg egy Meddôsègi központot ès genetikai vizsgàlat sem àrtana.
2009. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. válaszoló vagyok. Azért ajánlottam Kaálit, mert nem derült ki, hogy Bp-i vagy-e. Természetesen a Budai Meddőségi Központ is nagyon jó!

Sajnos, hasonló cipőben járok, én Debrecenben lakom.

Ha mégis Kaáliba tudsz menni, minél hamarabb egyeztess időpontot velük, mert van úgy, hogy több hónapot kell várni, mire fogadni tud a doki.

Mielőbbi gyermekáldást, mindent jót!!

2009. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.

Bp-i vagyok és megpróbálom a budai meddőségi centrumot.

Sok sikert Mindnyájatoknak!

2009. márc. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!