Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után mikor próbálkozha...

Vetélés után mikor próbálkozhatunk?

Figyelt kérdés
7 hetes terhességemnél nem volt szívhang és műszeresen kellett befejezni, ez azért is nehéz, mert egy év hormonszuris kezelés után a második babánk lett volna.Az egyik orvos azt mondja 3 ciklust meg kell várni, de az én orvosom szerint a következő rendes ciklusnál ár próbálkozzunk az injekciós hormonkezeléssel is nyugodtan, hiszen minimális az esélye, hogy elsőre összejön, viszont ki kell használni, hogy a szervezetem a terhességre rendezkedett be. Nem tudom melyiknek hidjek, mindkettőjük igen nagy szaktekintély ezen e területen, ha valaki járt már így kérem írjon.
2008. ápr. 2. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én február 10-én vetéltem el természetes úton a doktor bácsim azt mondta, hogy várjak 2-3 hónapot. Mi nem tartottuk be a férjemmel úgy voltunk, hogy a szervezet majd eldönti, hogy mikor. Jelenleg most vagyok a 2. hónapnál, de lehet, hogy most összejött. Mi így döntöttünk lehet, hogy nem helyes. Igaz most szedek vitaminokat E-, C-vitamint és folsavat.
2008. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen spontán vetélésem volt. Utána rögtön újra terhes lettem. Eddig minden rendben megy (12. hét)


(ha arra gondolok, hogy a terhsségek jelentős százaléka -kb 25- még az első hónapban abortál a rendes menzesz idejével egyideűleg, és arra, hogy miért mondhatja a dokid, hogy várjatok - gondolom, a biztos beágyazódás miatt. Akkor akár nyugodtan próbálkozhattok is, hiszen ha készen áll a szervezeted, akkor simán therbe is fogsz esni, hogy megmarad-e az a magzattól függ, ha minden rendben megy sikerülhet, ha meg nem, akkor jön, a második doki véleménye: úgysem jön össze elsőre).

Sok sikert!

2008. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Várj 3 hónapot, nekem ennyit javasolt a doki.
2008. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Január közepén műtétileg kellet befejezni a 6 hetes terhességemet. 3 hét múlva menstruáltam, majd terhes lettem. Mostmár 7 hetes is elmúltam. A legjobbakat!
2008. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!