Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztató a görbém? Holnapra...

Biztató a görbém? Holnapra nem várom!

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 5. 07:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha leesik a hő mert nincs babó akkor az melyik nap kb?Holnapra talán?Már 7 honapja probálkozunk.Lh tesztet mikor csináljak?Csak az van itthon.Terhességkor pozitívnak kell lennie?Tudom,naprol napra erösödnie kell.
2009. márc. 5. 08:01
 2/10 A kérdező kommentje:
És miért nem huzta még be a ciklus.hu a vizszintes vonalamat?Talán nem tetszik neki a görbém?És az a vonal mit jelent majd?Köszi
2009. márc. 5. 08:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Eddig tökéletes, csak le ne essen.
2009. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. márc. 5. 08:04
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó a görbéd! lehet belőle babó! drukkolok neked!

nekem a mensi első és második napján ugrott le a hőm! :( sajna

nem tudom miért nem húzta be a vizszintes vonalat a ciklus.hu: egyébként az az alaphőd lesz majd!

ha holnap nem jön meg akkor tesztelhetsz, vagy holnap után reggel már tutira! :)

sok sikert neked, és kétcsikos tesztet kívánok

2009. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy.
2009. márc. 5. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem is eddig ok a görbe, nekem volt, hogy csak a menstruáció 1-2. napján esett le a hőm, szerintem várd ki amíg meg kellett volna jönnie, utána már tesztelhetsz. nekem először csak halvány volt a második csík mivel kevés volt még a hormon. de 1 hét múlva már erősebben látszott a teszten. most pedig már itt alszik a 4 hós kisfiam. neked is sok sikert.
2009. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elöbb csináltam lh jostesztet és sajna negatív lett:(akkor már tuti nem sikerült?Köszi
2009. márc. 5. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:

nem! Lehet még baba!

a Jóstesztet úgy használod hogy több napon keresztül, mert csak akkor jó! több napig kell alkalmazni, és ha erősödik a csak akkor vagy babás! Én a terhességi tesztekben jobban bízom!

szerintem várj még! és a nemvárt utáni reggelen tesztelj terhességi teszttel!

sok sikert! megy a drukk, de nagyon!

légyszike majd ird meg mi lett!

2009. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké majd megirom,aranyos vagy.Köszi.
2009. márc. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!