Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után barnázás mitől lehet?

Mensi után barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mensi előtti napokban több tesztet csináltam,nagyrészt halvány + ak voltak.Majd megjött 25.-én a nem várt,pontos időben,de más volt mint szokott.Mennyiségre nem volt kevés,olyan mint szokott,csak annyi különbséggel,hogy nem voltak benne darabok,inkább friss vér volt.Nekem általában 6 napig tart a mensim,de 2-3 napja meg kellett volna szűnnie,viszont barnázgatom pár cseppet.Ja,mensi után vettem mégegy tesztet,de az nagtív.:( Mi a tapasztalatotok? Esetleg később történik a beágyazódás és a mensi utánra esik,azért?Egyáltalán előfordulhat ez?
2009. márc. 5. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Beágyazódás nélkül nincs HCG termelés, így halovány teszt sem. Sajnos nagy valószínűséggel azt történt, hogy elindult valami, de nagyon korán meg is állt. Utólag már nem lehet orvosilag igazolni, csak feltételezni, hogy egy nagyon korai spontán vetélés történt.
2009. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!