Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas FSH-val (17,5) sikerült...

Magas FSH-val (17,5) sikerült teherbe esnetek lombik programmal?

Figyelt kérdés
A második lombik programra készülünk. Az elsőnél is nehezen tudtak stimulálni de végül 2 szép embriót sikerült visszaültetni. Mindkettő megtapadt de sajnos üresek maradtak a petezsákok. Tudnátok nekem reményt adni? Nagyon el vagyok keseredve.Ha valaki válaszolna, nagyon hálás lennék érte.
2011. ápr. 22. 17:57
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

a magas FSH csak azt jelenti, hogy nehezen vagy stimulálható. De ha mégis sikerült, akkor onnantól ugyanolyan esélyeid vannak, mint bárki másnak! Nekem 4 körüli FSH-val volt tizenvalamennyi tüszőm, abból 8 petesejtet tudtak leszívni, 3 termékenyült meg, de nem tapadt meg egy sem. Második alkalommal 8 körüli FSH-val 7 tüsző, abból 3 petesejt, mind megtermékenyült, mégsem tapadt meg egyik sem.

Tulajdonképpen irigyellek, hogy te legalább a pozitív tesztig eljutottál.

Ne legyél elkeseredve, sikerülni fog!!!

2011. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy ilyen gyorsan visszaválszoltál és főleg azt, hogy bíztatsz, van még remény. Nekem 2 évvel ezelőtt az fsh-m 6 volt, azután 4 inszemináció következett, egy méhenkívüli terhesség is lett belőle, de hiába volt pozitív tesztem ott is, a kórházban kötöttem ki, ráadásul az egyik petevezetőm bánta.Az első lombiknál nem volt hormonvizsgálat, de a stimulálás közben már gyanítottam, hogy gond van, mivel alig értek a tűszők. Végül 3 lett normális adagú hormonnal, amiből 5db (!!) petesejtet szívtak le (csoda), 4 megtermékenyült, 2 nagyon szép volt, azt ültették vissza. Igen, pozitívat teszteltem, de a kálváriát nem kívánom senkinek. Az e.ü kaparás (:-( napján 3 üres petezsákot távolítottak el, az egyik kettéosztódott. hatalmas volt a Hcg-m, már az is felmerült, hogy rosszindulatú sejtburjánzásom van. És ez mind Karácsonykor. Tudod, én akkor azt gondoltam, bárcsak ne is láttam volna pozitív tesztet, ÍGY NEM!!!! Szóval minden relatív. Jövő héttől újabb stimum lesz, már előre félek, de bizakodom!!!!Neked is sok sikert kívánok!!!
2011. ápr. 22. 18:30
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Én is nagyon drukkolok neked!!!

Írd majd meg, hogyan sikerül! Én is épp karácsony előtt estem át a műtéten! :-((

Tudom, mit érzel. :-((

És nagyon sajnálom!!!

De örökké nem eshet!!!

Most sikerülni fog, meglátod!!

:-)

2011. ápr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!