Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cypromixet írt fel a dokim,...

Cypromixet írt fel a dokim, amiből már 2 havi adagot beszedtem. Most abba kell hagynom, hogy próbálkozzunk. A következő hónapban egyből elkezdhetjük a próbálkozást?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
SZia! Elég rég tetted fel a kérdést, de hátha más is olvassa akinek hasznos lehet majd... én eddig rengeteg fórumon olvastam erről a témáról és eddig mindíg csak azt válaszoltak az általad feltett kérdésre hogy a babábal való próbálkozásig ugye abba kell hagyni a tabit és legalább 2-3 menzeszt meg kell várni(olyat is olvastam h doki írta hogy fél évet) és ezidő alatt ugye gumival (vagy vmilyen "barier-elvű fogamzásgátlóval kell védekezni) De a legeslegjobb ha a dokiddal egyeztetsz, ő a legokosabb ebben a témában, nem a névtelen fórumozók mert itt is ír sok mindenki sok hülyeséget :D na puszi
2009. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!