Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hallotam, korai terhesség...

Azt hallotam, korai terhesség esetén nem ajánlott nemi életet élni vetélés miatt. Meddig kelll vigyázni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
abban az esetben ha problémamentes a terhességed nyugodtan élhetsz nemi életet. de kérd ki az orvosod véleményét.
2009. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor kell vigyázni,ha bevérzel vagy valami olyat lát a doki,ami miatt azt mondja,hogy nem élhettek nemi életet. Ha minden rendben van,akkor a terhesség legeslegvégéig szabad a szex.
2009. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is pont olyan óvatossági szabály mint forró fürdő vagy fizikai megerőltetés kerülése, ami okozhat vetélést. De ez csak feltételes mód és nagy valószínűséggel nincs is ok-okozati összefüggés, mert csak akkor lehet vetélés a következnény ha az egyébként is bekövetkezett volna.
2009. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és szerintetek mikor ajánlatos először dokihoz menni?
2009. márc. 5. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első gyerekemmel már a pozitív teszt utáni napon dokihoz szaladtam,persze feleslegesen,mert 2 hét múlva visszarendelt.A másodikkal 6 hetesen mentem először, a harmadikkal 11 hetesen,nálunk 12 hetesen van először uh,előtte akartam elmenni.
2009. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy védőnő ismerősöm is azt mondta, hogy elég 8-10 hetesen. addig merjek szexelni?
2009. márc. 5. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nemvárt után mentem 10 nappal. Azért, hogy megnézze méhen kívül vagy belül van. Utána lehet visszahív 2 hét múlva, ha akkor még nincs szívhang. De ha minden rendben, utána már csak a 12. héten hív vissza. Ez az én véleményem :)
2009. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat!
2009. márc. 5. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Én lehet várnék addig amíg a Doki azt mondja, hogy okés, zöld az út, lehet. Viszont a Férjemet kényeztetném... :)
2009. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen mentem először (nem várt utáni héten) - csüt.-re vártam a menzit,kedden mentem orvoshoz és már látta a petezsákot,uh-val vizsgált! Menj minél hamarabb!
2009. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!