Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhenkivüli terhesség esetén...

Méhenkivüli terhesség esetén ha már nincs "kávézacc" szerü folyás, akkor lehetséges, hogy spontán vetélés volt vagy felszivódott?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Méhenkivüli terhességnél nem hallottam még a spontán vetélés kifejezést
2010. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem azért ha ilyenre gyanakszol azonnal orvoshoz menj és ne itt várogasd a válaszokat. A méhenkivüli terhesség kévázaccos folyással vagy anélkül is életveszélyes állapot.

Szóval doki...

2010. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsika nem tudtam,hogy mi erre a megfelelö megnevezés.Úgy értettem,ha már elhalt vagy nincs életjel.
2010. ápr. 26. 13:00
 4/17 A kérdező kommentje:
Voltam már dokinál,most várjuk a vér eredményét,nem biztos,de felmerült a méhenkivüli is.
2010. ápr. 26. 13:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha felmerült a méhenkivüli akkor miért engedtek haza? Miért nem csiáltak hüvelyi UH-t?

Basszus ,a méhenkivüli terhességbe bele is lehet ám halni

2010. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ezt szerintem olvasd át. a te eseted is hasonló.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

a doki gondolom megfigyelés alatt tart, a véreredményt mindenképp meg kell várni. a méhenkívüli terhesség elhalhat, vagy tovább növekedhet. utóbbi esetben vagy gyógyszerrel, vagy műtéttel vetnek véget neki. tény, hogy életveszélyes, (2 hónaposommal benne voltam a kategóriában), de vészhelyzet esetén csinálnak csak nagy hasi műtétet.

2010. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Van ott is spontán vetélés (amikor elkezd vérezni), de nem mindig fejeződik be. Maga a méhenk. terhesség több hétig, nagyon ritkán hónapokig életképes lehet, akkor okoz gondot, amikor már az ún. kürtvetélés kezdődik. Ezért mondta mindig a dokim, hogy + teszt után a leghamarabb uh. Gondolom, mondták, hogy mikor kell azonnal kórházba menni...
2010. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Volt UH-is és vérvétel is,de ahogy én láttam-hallottam a dokiktol,amig nincs meg minden eredmény (az életveszélyes állapot az más) és mig pontos diagnózist nemtudnak felállitani addig nem végezhetik el a mütétet.Állandó megfigyelés alatt állok és mindenre fel vagyok készitve,ha nem megszokott dolgokat érzek azonnal doki.
2010. ápr. 26. 20:02
 9/17 anonim ***** válasza:

UH-n látszik hogy a baba hol van.Méhen belül vagy kivül.

Nem?

2010. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amíg még kicsi, addig nem látni. A 6. hét előtt szívhang sincs ált., nálam látszott vmi a petefészeknél, de akkor még nem lehetett tudni, hogy mi. Ha + a teszt, de nem látnak a méhben babára utaló jelet, akkor erre gyanakszanak először.
2010. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!