Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség és inszem összefér?

Betegség és inszem összefér?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a 2. inszemináció. Az elsőnél a férjem volt lázas beteg, most péntek este óta én vagyok. Lázam nincs, de torkom nagyon fáj, orrom folyik, és már ízeket sem érzek. Valaki járt már így? Meg fogják csinálni az inszemet? Így kevesebb az esély, vagy semmmi köze hozzá?
2011. ápr. 25. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak meg voltam fázva, de az orvos észre sem vette, nem is szóltam, így megcsinálta és sikerült is :)

13+1 h km

2011. ápr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes így is. A férfiaknál gázabb a betegség, mert rontja a spermaképet
2011. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na már itthon vagyok, megcsinálták. Azt mondták, hogy ha nem vagyok lázas, akkor nincs gond. Nem jó, de így is sikerülhet.

Első! Neked hanyadik inszem sikerült? Hány tüsződ volt?

2011. ápr. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!