Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő szeptember környékén...

Jövő szeptember környékén szeretnék teherbe esni. Mikor ajánlott abbahagyni a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is! :-)
2011. ápr. 25. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
fél évet szoktak mondani, de többeket ismerek akiknek az első hónapban összejött,pedig még nem is akarták.
2011. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Manka68 ***** válasza:
49%
Akkor kell abbahagyni, amikor babát szeretnétek.
2011. ápr. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést.... én is jövő ősszel szeretnék, (tavaszi/nyár eleji babára vágyunk)a rendelésen amikor voltam nem a saját orvosom volt, így nála nem kérdeztem rá, majd 3 hónap múlva, h szte mikor...,bár minden 2. alkalommal mondja, h ha ,majd szeretnénk babát. akkor megbeszéljük a további teendőket...

én harmonetet szedek kb 2 éve, Te?

Viszont kicsit aggódok, h nem jön össsze hamar...2-őt is szeretnénk, de 30 fölött én nem szeretnék szülni..a nehéz teherbeesésről pedig annyi rosszat IS olvasni itt...Igazából már most vágynék rá, de párom most, én pedig elvileg összel diplomázok, ráadásul új munkahelyünk van..ugyh a juttatások miatt sem mindegy...utálom h vmelyest anyagi kérdés is lett a gyerekválalllás--- bocs ez nem idetartozott, csak kiszakadt belőlem


hogya beszélsz orvossal is elmondod, h mit ajánlott????


O.

24/L

2011. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam dokinál, h az abbahagyás után kb másfél hónappal, nekem azt mondta, hogy akár már aznap neki is állhatunk a pici "összehozásának" :) Viszont nekem a tabi abbahagyása után iszonyatosan rendszertelen lett a vérzésem és abban sem vagyok biztos, hogy volt-e rendes peteérésem január óta (akkor tettem le a tabit...). Szóval most hőmérőzök, hogy meglássam mi van.
2011. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
a nagyon alacsony hormontartalmú tabletták abbahagyása után rögtön lehet próbálkozni (ez a tájékoztatóban is benne van, ha jól emlékszem)
2011. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én április körül voltam dokinál, és rákérdeztem, hogy gyógyszer után mennyivel lehet próbálkozni. Azt mondta, nem is kell szünet, májusban abbahagytam, júniusban még azért vigyáztunk, és augusztusban sikerült.


37 hetes km

2011. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Én is jövő ősszel szeretnék teherbe esni. Akkor még azt az évet, meg tán a következő év elejét dolgozom, aztán valamikor nyáron jöhet a baba!!! :)


Én is úgy tudom egyébként, hogy egyből lehet próbálkozni!!!

2011. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 6 :34- es vagyok..


akkor vagyunk már 3-an akik 2013 május, júniusban szeretnének szülni:)

nekem is fontos lenne, hogy még év elején is tudjak dolgozni, de ha nem, akkor sem lenne mér gond...

Azért aggódom, mert hallottam már hoyg 3 hónppal előtte kell abbahagyni, de olyat is, h 1 évvel (?????) és az már hamar itt lenne, szeretném, ha nem ezen múlna...

Az tényleg jó, hogy elvileg itt azt írjátok, hogy nem kell várni, de miylen gyakori az ikerterhesség ezesetben? Örülnék ha ikreim lennének, de azért első gyereknek sok(k) lenne.:)

2011. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!