Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után mennyi...

Inszemináció után mennyi pihenés ajánlott? Ti egyből visszamentetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arra gondoltam, hogy ha valaki kemény fizikai munkát végez, mert az bizonyára nem. De mondjuk ha egy irodában dolgozom, ott azért elücsöröghetek, mert végülis semmiféle fizikai megterheléssel nem jár.
2009. márc. 6. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Persze az nem árt. Gondolj bele ha valaki spontán esik teherbe az se pihenget otthon, hanem éli az életét. Persze azért vigyázz magadra, ne emelj, ne tégy hírtelen mozdulatokat.
2009. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekek közt dolgozom. Másfél hete volt inszemem és én azóta nem voltam dolgozni, remélem már nem is megyek :)

Én azért pár napig nem voltam túl jól, nagyon fájt a hasam. Sok sikert!

2009. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak aznapra vettem ki szabit.Most úgytűnik sajnos a 4. sem sikerült. Nem hinném,hogy a meló miatt nem jött össze,mert ülőmunkát végzek.
2009. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én fizikai munkát végzek 3 műszakban.Inszem után délután mentem dolgozni.Semmit nem pihentem,nem voltam táppénzen.A dokim azt mondta,hogy normális életvitel,mindent lehet.Beleértve a fizikai munkát is.De ez az inszem tájékoztatóban is le van írva.Ha spontán próbálkoztok peteéréskor akkor is mész utána dolgozni,nem?
2009. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Azt elfelejtettem,hogy nekem így is sikerült.
2009. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!