Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk, akiknek megjött, most...

Nekünk, akiknek megjött, most májusban nem várjuk, csatlakoztok?

Figyelt kérdés

:)

hú kicsit értelmetlen...szóval múlt hónapban is volt egy kérdésem és jó sokan lettünk, sokaknak lett pozi a teszt is, de párunknak megjött sajnos. Viszont jó volt együtt izgulni és biztatni egymást. Akinek van kedve és úgy érzi a május a mi hónapunk, csatlakozzatok! Nekem hónap végén lesz peteérésem és május 14.-re NEM várom.


2011. ápr. 26. 15:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem jött meg, de szeretnék nagyon-nagyon sok sikert kívánni! Szurkolok nektek!
2011. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én május 5re nem várom. De szurkolok Neked! Mi most próbálkoztunk először, ez volt az első hónap. Az első babámnál első alkalomra minden szuper volt! (Épp most kelt fel az "eredmény" :)) Te mikor tesztelnél a helyemben? (28 napos ciklusom van)

Szóval, mindent bele! ;)

2011. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Csatlakozom..Bár én szoptatok.Eddig még nem jött meg.Kisfiam 10 hónapos.3-4x szopik egy nap.Minden jel arra mutat,hogy peteérésem volt a napokban és mivel elindult a 2.babaprojekt remélem májusban pozitívot tesztelek:-))
2011. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Hali!

Bár én csak jövőhéten megyek hicosys-ra és peteérésem csak utána lesz én is nagyon szeretnék májusban teherbeesni!Szép lenne végre 32.-ik szülinapi ajándékomnak egy pozitív teszt így négy sikertelen év után első babára várva!!!

Szorítok mindenkinek!!!

Gy.

2011. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Szép nászajándékot adhatnék a páromnak :)
2011. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szintén csatlakozom. Most kezdtem a 3. Clostis hónapomat, remélhetőleg sikerrel zárul. A kisfiam is májusban fogant, jó lenne ismét egy kis Vízöntőt összehozni. Mindannyiunknak hajrá!
2011. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szia! Én május 1-2-ra nem várom! De szép ajándék lenne!!!
2011. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Május 1-re nem várom. 2. baba lenne.Sajna most derült ki, hogy hüvelygombám van, így egy pár napig nem is próbálkozhatunk, ha eddig mégse jött volna össze :(((
2011. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

de jó, megint vagyunk páran!:)

nekem is van egy 27 hónapos kisfiam, aki első hónapban összejött. januárban kezdtünk a tesóval próbálkozni, februárban terhes lettem, de 6 hetesen elvetéltem, úgy néz ki progeszteron hiány miatt, úgyhogy már kaptam gyoygit amit szednem kell majd, ha pozi a teszt. 1 hónap pihi volt, aztán a következőben kúpoznom kellett mert méhszájgyulladásom volt, meg nagyon stresszes volt, elveszítettük a férjem nagyiját, szóval tudtam, hogy nem fog sikerülni. Most viszont nagyon remélem, hogy sikerül!!!Szedek E vitamint és folsavat. Mindenkinek drukkolok, írjatok ha van valami fejlemény!:)

2011. ápr. 26. 19:04
 10/28 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak, nekem mindkét terhességemet a nemvárt előtt 4 nappal a 10-es érzékenységű teszt kimutatta, de jobb kivárni a nemvárt napját (már aki bírja :D )

én most One Step tesztet rendeltem a netről, de nem tudom az milyen lehet.

2011. ápr. 26. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!