Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk, akiknek megjött, most...

Nekünk, akiknek megjött, most májusban nem várjuk, csatlakoztok?

Figyelt kérdés

:)

hú kicsit értelmetlen...szóval múlt hónapban is volt egy kérdésem és jó sokan lettünk, sokaknak lett pozi a teszt is, de párunknak megjött sajnos. Viszont jó volt együtt izgulni és biztatni egymást. Akinek van kedve és úgy érzi a május a mi hónapunk, csatlakozzatok! Nekem hónap végén lesz peteérésem és május 14.-re NEM várom.


2011. ápr. 26. 15:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok én május 8-9-re nem várom. Nekünk ez lesz a 7. próbálkozásunk. Egy hónapja szedek L-Thyroxint magas TSH-ra. Remélem már lesz eredmény és tényleg csak ennyi a gond.

Nálatok minden rendben? Voltak már kivizsgálásaitok?

2011. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Szerintem a One Step teszt jo :)Nekem bevalt :)

Ugyan mi csak nyaron kezdunk probalkozni a 2.babaval (van mar egy 22 honapos fiunk) de nagyon szurkolok nektek.

2011. ápr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok! De jó, hogy újra tudunk szurkolni egymásnak! Én május 1-re nem várom! Ma voltam dokinál és azt mondta 9.1 mm-es a nyálkahártya. Szerintetek az jó? Lehet belőle még babó? A kisfiam már az első próbálkozos hónapban összejött, nekem ezért egy kicsit csalódás, hogy fél éve próbálkozunk és még nem jött össze!
2011. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Sziasztok!

Csatlakoznek, en majus 5re nem varom. Ez az elso probalkozos honap, nagyon optimista vagyok. Es uugy szurkal a hasam.

Drukkolok mindenkinek

2011. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Hi, en majus 13-ra nem varom,mar ha ez a cilusom is 28napos lesz,mint iden mindegyik.

De en ebben a ciklusban teherbe is esek mar. Ezt tervezem :)

2011. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én anno máj.7-re vártam, mikor a kisfiam fogant,szép emlék!:-) Most sajnos éppen szünetet tartunk, mert a 2.baba missed ab lett,de szorítok nektek!!
2011. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Csajok csinált már valaki tesztet? Nekem ma kellett volna megjönni , de eddig még semmi! Remélem nem is fog és jövő héten tesztelhetek!!!!
2011. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én ma csináltam tesztet (május 4-ére nem várom), de sajna nem lett pozitív. Pedig minden nap szurkál a petefészkemnél, tegnap este igazán fájt a méhemnél is, de hát még nem mutat semmit...

Csak remélem, hogy pár nap múlva pozitív lesz a teszt/nem jön meg...

Utolsó: Neked szurkolok! ;)

2011. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Csinált valaki már tesztet?MI lett az eredmény?
2011. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
én már nagyon várom, hogy tesztelhessek, úgy izgulok...:)
2011. máj. 6. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!