Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk, akiknek megjött, most...

Nekünk, akiknek megjött, most májusban nem várjuk, csatlakoztok?

Figyelt kérdés

:)

hú kicsit értelmetlen...szóval múlt hónapban is volt egy kérdésem és jó sokan lettünk, sokaknak lett pozi a teszt is, de párunknak megjött sajnos. Viszont jó volt együtt izgulni és biztatni egymást. Akinek van kedve és úgy érzi a május a mi hónapunk, csatlakozzatok! Nekem hónap végén lesz peteérésem és május 14.-re NEM várom.


2011. ápr. 26. 15:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Van valakinél valami jó hír?

Nekem sajna megjött, úgyhogy bízom a következő hónapban...

Nektek továbbra is szurkolok! ;)

2011. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

én ma teszteltem egy negatívat, bár még csak a 10. dpo-n vagyok, reménykedek....

sajnálom, hogy megjött, ha nekem is megjön, kezdhetjük együtt a következő hónapot. :)

2011. máj. 10. 13:47
 23/28 A kérdező kommentje:
ma már egy egészen halvány pozitívat sikerült összehoznom időn belül, de egyelőre nem hiszek semmit....holnap megint tesztelek.:)
2011. máj. 11. 15:18
 24/28 anonim ***** válasza:
Gratula :))) Bocsi, hogy megkérdezem, de nem érzel alhasi nyomást véletlenül? Szóval mintha lufi lenne a hasadban :)
2011. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Gratula!!:-))))
2011. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

mai tesztem már erősebb, időn belül kijött, de még mindig nehéz elhinnem...:)

de de a hasam nagyon érzem, folyamatos nyomást, de már a pé óta, kicsit húzó érzés, a cicim egyre jobban fáj, mondjuk elkezdtem a progeszteron pótlást, a dokim tegnap mondta, hogy szedjem azonnal, szóval lehet, hogy az még jobban felerősíti a tüneteket.

2011. máj. 12. 14:30
 27/28 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért kell pótolnod a progeszteront?

Én hétfőn teszteltem pozitívat, de még nem is beszéltem orvossal, majd két hét múlva gondoltam.

2011. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
szia, asszem a 2. kommentben leírtam, hogy mi volt, olvasd el, nekem a vetélés miatt írta fel a progit.
2011. máj. 12. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!