Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit még nincs 2 hete, hogy megismertem. Rögtön meg volt a szikra kettőnk között. El is kezdtünk beszélgetni msn-en, és következő hétvégén ott aludtam nála, mert házibuli volt. Nem történt semmi, csak smároltunk, úgyis váltunk el. Rá pár napra találkoztunk ketten, megint csak szájrapuszival váltunk el. Az elmúlt pár napban viszont (igaz, h mindig rám ír msn-en), de kb 10 percenként válaszolgat és nem hív el sehova (mondjuk nem tudnék menni, mert beteg vagyok). Tudom, hogy sok a dolga otthon, de nem értem, hogy ha rám ír akkor miért nem tud fél órát csak rám szakítani az idejéből. Az a baj, hogyha tetszik valaki, akkor nem tudok józanul gondolkodni. Kérlek segítsetek ebben. Most akkor akar tőlem valamit vagy sem.
2010. nov. 30. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Nem mert lépni. Majd én megduglak helyette. :)
2010. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván bejössz neki, de az hogy így hanyagol, az nem jó jel. Esetleg próbálkozhatsz vele hogy újra felkeltsd az érdeklődését, de ha ő nem akar többet, nincs mit tenni...


Inkább ismerkedj másokkal, ahogy látod van jelentkező :D Akár engem beleértve :P


16/f

2010. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, ne parazd tul a dolgot. Irj ra te gyakrabban, hivd at magadhoz. Es ha nagyon boszant a dogog ne felj megkerdezni tole.

18 f/karpatalja

2010. dec. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kideríteni az igazat, és ne fantáziálj bele semmit fölöslegesen a helyzetbe. Lehet, hogy éppen akváriumot takarít, vagy költözködik a szomszéd, és 125 kg-os szekrényeket cipel a hátán. Ekkor nagyon is sok az a 10 percenkénti válasz, Te meg kevésnek hiszed! :D

Komolyabban: kérdezz rá, finoman... :)

2010. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!