Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akár több éves sikertelenség...

Akár több éves sikertelenség esetén hogyan éltétek életeteket? Mennyire befolyásolja mindez a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 és féléve próbálkozunk sikertelenül. Egyelőre a párkapcsolatomban minden oké. A vizsgálatokat most egy picit szüneteltetjük, mert házat vásároltunk és most minden erőnket abba fektetjük, mihelyst kész lesz mindent elörről kezdünk, egy másik dokinál. Kapcsolatunk biztos, stabil, de egy picit félek, mi van ha valamelyikünknél betelik a pohár? 30 évesek vagyunk.

Most lehet sokan mondják majd, hogy ha stabil a kapcsolatom (jelenleg, és még az is lesz) miért izgulok, de én mindig is azt mondtam, hogy sose lehet tudni. Nem tudhatjuk mi vár ránk.

Bocs ha zavaros.


2011. ápr. 26. 17:36
 1/7 anonim válasza:
Mi"csak" 8 hónapja próbálkozunk a párommal, most indítottuk el a kivizsgálásokat és néha én is félek, hogy vmelyikünknél betelik a pohár, de ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy milyen gyönyörű lesz a szerelmünk gyümölcse, ha egyszer megfogan.Mert egyszer mindenkinek sikerül!
2011. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk voltak kisebb holtpontok de az igazi nagy melypontunk a 4evnel volt.ugy ereztem en vagyok a hibas hogy nem tudok neki gyereket szulni,talan massal menne neki es kulon akartam menni.Megjegyzem akkor veteltem el 4szer szoval ki voltam bukva rendesen.O engem valasztott a gyerek helyett,azt mondta mindennel fontosabb vagyok neki,igy kibekultunk aznap ejjel megfogant a lanyunk.

egyedul ami megvaltozott a sok ev alatt az a sexualis eletunk,keveset vagyunk egyutt mar nem olyan mint volt,belefasultunk.A kapcsolatunk erossebb mint valaha volt.

Nem szabad feladni,egymast kell erositeni,biztatni.sok sikert.

2011. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 év sikertelen próbálkozás után sem történt semmi a párkapcsolatunkban, a férjemnél minden rendben volt, nálam volt a probléma, amit a férjem megértett és csak próbálkoztunk, próbálkoztunk, de még csak teherbe sem estem, aztán volt egy súlyos autóbalesetem ami miatt elterelődött a figyelmem a gyerekről és a baleset után 2 hónapra teherbe estem és decemberben megszületett a kisfiam, aki most 4,5 hónapos. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy kitartás, szerintem nem lesz semmi gond. Tudom közhely, de próbáld meg magadat valamivel lefoglalni és talán akkor összejön, ne görcsölj!!!


Sok sikert.

2011. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másfél év próbálkozás után nekünk is úgy jött össze a baba, hogy abbahagytam a hőmérőzést, tesztelést, figyelést, csak a munkával, költözéssel foglalkoztam.

Tényleg segít, ha az ember nem gondolkodja túl. Ha megteheted, járj sportolni, táncolni, foglald le magad valamivel, hogy ne legyen időd gondolkodni. :)

Sok sikert. :)

2011. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a párkapcsolati részére nem válaszoltam... Utsó vagyok. Szóval, a párkapcsolatunk csak erősödött a próbálkozások alatt. A férjem egyre inkább mellettem áll, egyre többet segít. :) Itta a gyógyteákat, velem olvasta a cikkeket. :)
2011. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 év után sikerült,ebben volt majdnem válás,anyagi csőd a kezelések miatt,hisztiroham,érdektelenség,kismamák utálása,teljes összeomlás,ÉS 5 év után egy pozitív teszt!Holnap lesz 10 hónapos és Ő az ÉLET!!!!
2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Ennél szebben nem is lehetett volna kifejezni érzésed. Csak gratulálni tudok. Ilyen hallatán kicsit visszatér a remény, hogy hátha, talán egyszer...
2011. ápr. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!