Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben 2 év...

Mit tennétek a helyemben 2 év sikertelenség után? Minden nemvárt előtt reménykedek! Részletek lent!

Figyelt kérdés
Már volt méhtisztitásom,szedtem clostyt,ittam teákat,szedtem mastodynon cseppet.Tavaj decemberben kipakolták a jobb oldalamat,kerestem volna másik dokit,de elhajtottak,a párom nem megy spermavizsgálatra,
2010. febr. 23. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia.Miért nem?Nem biztos,hogy magadban kell feltétlenül keresned a bajt,bár a legtöbb nő így van ezzel.Próbáld meg rábeszélni a spermavizsgálatra,keressetek egy jó nőgyógyászt,aki kivizsgál teljesen.Lehet,hogy azért nem jön össze,mert túlságosan görcsölsz rajta.Fel a fejjel,drukkolok nektek:))
2010. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

miért nem megy spermavizsgálatra??????

velem addig nem is fogalkoztak, amig az meg nem volt. egyébként nem nagy cucc a vizsgálat. 1 perc alatt megvan és vissza kell menni kb. 2 óra múlva az eredményért...

tart tőle a párod?

2010. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem megy a párod vizsgálatra ? Lehet nem is neki kéne szülnöd. Téged miért hajtottak el ? Nagyon összetett a problémád, biztos, hogy lelki eredetű, meg ez a doki dolog, meg a párod mizériája biztos rányomja a bélyegét... előbb ezeket a dolgokat tedd rendbe...
2010. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

a férjem is nagyon parázott már hetekkel a vizsgálat előtt, aztán tiszta boldog volt, amikor nagyon jó lett az eredménye. azóta is ezzel villog nekem, persze viccesen.

lehet a párod is görcsöl emiatt, tart attól hogy vele van a gond. ezért te is parázol és hát tudod. ezért nem jön a baba. próbáld meggyőzni, hogy nem annyira vészes a dolog és ha minden ok, meg sem vizsgálják, márpedig miért ne lenne minden ok?

a pasik tiszta zizik, ha a "férfiasságukról" van szó....!

sok sikert!

2010. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is két év után jött össze. Pont akkor amikor a párom kiment külföldre dolgozni, hogy egy kicsit összeszedjük magunkat. Gondoltuk úgysem sikerül még egy darabig, hát pont ezért sikerült. K
2010. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Aranyosak vagytok,de már nem reménykedek.Addig tényleg nem akarok semmit ameddig a párom nem megy el vizsgálatra.Ő azt mondta nem megy semmilyen bohóckodásra,úgyhogy halott ügy az egész,nem hallgat rám.Már feladtam,nincs erőm,ez a két év tönkretett teljesen.Lelkileg padlót fogtam.Semmi nem sikerül mostanában.
2010. febr. 23. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, de szerintem is az lenne a megoldás, ha a párod elmenne! Amúgy biztos, hogy ő is akarná a bébit? Mert ezzel a hozzáállással nekem nem úgy tűnik! :(
2010. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Beszélj a párod legjobb haverjával, vagy akire hallgat rajtad kívül, hogy ők is mondják neki, mennyire fontos ez a vizsgálat, ha akartok babát! Ne hagyd ennyiben! Ha igazán akarja azt a babát, megteszi...Ne hagyd el magad!!! Én is ugyanígy vagyok, szeretnék kisbabát, most elkezdtem egy homeopátiás nyugtatót, mert én is túl sokat görcsölök a babán, neked is lehet valami ilyen is kellene, de addig míg a párod nincs kivizsgálva, talán nincs is értelme... Lehet nálad minden oké. Nem lehet, hogy volt már ilyen vizsgálata, és tudja mi lesz az eredmény, csak fél bevallani neked? Mert ennyire azért nem szoktak tartani ettől a vizsgálattól?

Szorítok neked, és kitartás!!!!!! Remélem minél hamarabb minkettőnk egészséges kisbabát fog szülni!!!

2010. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha neki a gyerek csak "bohóckodás", akkor... Én nem szülnék neki. Ez a pasi nem vesz téged komolyan, nem látja, mennyire kétségbeesetten szeretnél anya lenni. Csak magával foglalkozik. Nehogy már egy keresztülszűl szalmát kelljen tennie az ügy érdekében. Ráadásul esetleg kiderülne róla, hogy miatta nem működik a dolog...


Szeret téged egyáltalán? Legalább egy kicsit? Nem hinném. :-(

2010. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de a Gynexről nem tudok jókat mondani, nálunk sem és még sok ismerősömnek sem segített, pénzkidobásnak tartom.

A megoldás tényleg a párod vizsgálata lenne...vannak már olyan helyek:pl. Pécs, ahol hazulról vitt "cucc" is jó, beszélj egy dokival és utána csapold le apát és vidd el magad. így neki nem kell "bohóckodni", bár kétlem, hogy ez az lenne!!

KITARTÁS! OLD MEG MAGAD!!!

2010. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!