Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdhetek már aggódni? 8...

Kezdhetek már aggódni? 8 hónap sikertelenség után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez is sokat számít.
2010. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy év sikertelen próbálkozás után érdemes elmenni orvoshoz, már egy meddőségi centrumba. Mi 5 évig vártunk, fölösleges volt, várhattunk volna életünk végéig is:( Ott kiderítik, mi a baj, és segítenek, legalábbis igyekeznek segíteni.
2010. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem ma jött meg megint...egy éve próbálkozunk.

És ma döntöttem el hogy elkezdem a kivizsgálásokat.

Nem várok tovább. Ha meg nincs gond akkor legalább megnyugszom.

2010. nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aggódnod nem kell, de ha szükségét látod kivizsgáltathatod magad.

Az elfogadott tendencia az, hogy egy év sikertelenség után van baj.

2010. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim ismerősöm az igaz.

1 év után mentem,hogy nem sikerült idáig. Hozzátette,hogy jó sokat vártam!! :)))

Elküldött hormonális vérvételre,és a párom meg spermavizsgálatra.

1 hónap alatt meglettek az eredmények,hát kiderült,hogy semmi bajunk.

Megnyugodtam és akkor jött össze a baba,tehát még abban a hónapban.

Ha nagyon aggódsz,mond azt,hogy már 1 éve nem jön!!!

Akkor kivizsgálnak!

2010. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt mondják egy évig érdemes várni, de ez tényleg nagyon függ a korodtól. Én biztos nem várnék addig, max. fél év. Lehet nagyon egyszerű probléma amin pár hét alatt tudnak segíteni és egy vérvétellel kiderül. Pl. hormon "elállítódás". Én 2 hónap után mentem és nem zavartak haza :) Volt egy terhességem, a babát elvesztettük. A doki rögtön értette, hogy "nincs időm", türelmetlen vagyok :) És már le is vette a vért, ki is derült hogy magas ez egyik hormonszintem de gyógyszerrel gyorsan kezelni lehet.
2010. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne, ne kezdj el aggódni, mert akkor még jobban rágörcsölsz a dologra!!! Ha megnyugtat kezd el a kivizsgálásokat, azzal is előrébb vagytok.

Én három év után kezdtem el a kivizsgálást, most már tudom, hogy nem szabad annyit várni.

Sok sikert!

2010. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok és fogy a türelmem..

elmegyek a dokihoz ...

2010. nov. 23. 15:53
 9/12 anonim válasza:
Szerintem az nem jo ha aggodsz, erzelmileg rossz hatassal lesz rad is meg a parodra is. Ha meg folyton azon gondolkoztok hogy na most valyon osszejone akkor meg anniyra se fog ossze jonni(tapasztalat). Az se mindegy hogy milyen gyakran csinaljatok, nem jo minden nap probalkozni, mert az eletkepes spermiumok 48 ora alatt termelodnek(dr ceizel endre szerint). De ha te attol megnyugszol hogy elmesz dokihoz, akkor hajra, ne vard meg az evet. Remelem megoldodik a problemad.
2010. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vagyunk egyutt minden nap hetente tobb alkalommal a fel idore probalok odafigyelni. a parom nem izgatja magat o ugy van vele ha jonnie e kell majd ugyis jon... csak en izgulok..
2010. nov. 30. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!