Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A talpmasszázs segíthet...

A talpmasszázs segíthet helyreállítani a hormonjaimat vetélés után?

Figyelt kérdés
1 hónapja volt missed ab műtétem Ki szeretném próbálni a talpmasszázst, mert úgy tudom segít a méhnek kitisztulni. Mennyibe kerül manapság egy ilyen kúra?
2009. márc. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nem segít, ha a prolaktinod az egekben maradt azt gyógyszerrel helyre rakják
2009. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudhatom meg? Nem biztos, hogy gond van a hormonjaimmal, csak szeretnék méregteleníteni is.
2009. márc. 6. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A missed ab óta már mestruáltál? Ha igen, akkor valószínűleg minden ok. Ne izgulj.

Ha újra próbálkoztok és nem jön össze, pedig az első összejött könnyen akkor vérvétel hormonokat néznek.

De addig ne parázz rá. Ha gondolod és hiszel benne és van pénzed rá nyugodtan mehetsz talpmaszira.

2009. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen most jött meg az első mensi 32 napra, de nagyon gyenge volt. 2 napig tartott.
2009. márc. 6. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!