Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ott 2. csik vagy csak...

Van ott 2. csik vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés

[link]

Olyan haványkán látszik, nem is tudom eldönteni hogy rózsaszin-e vagy sem. Át tettem a képet negativba, mert egyébként a képen nem látszik úgy mint élőben. Késik, nem tudom mit gondoljak... 2. baba lenne. :-)


2011. ápr. 26. 21:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
én nem látom, de az enyémet se lehetett képen látni csak élőben, mégis baba volt. drukkolok neked nagyon!
2011. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem látok semmit. :( Remélem azért baba lesz! :) Sok sikert!
2011. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én 1 csíkot látok. De csinálj még egy tesztet.
2011. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. :-) Csak reménykedem. Azt hiszem mindenki igy van vele aki nagyon akarja... :-) Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 26. 21:30
 5/34 A kérdező kommentje:
Várok 2 napot és csinálok új tesztet. Vagy talán holnap, ha nem nyugoszom... :-)
2011. ápr. 26. 21:31
 6/34 anonim ***** válasza:
SZia! Akár az én tesztem látnám. A lelki szemeim határozottan látják a csíkot, de ahogy megpróbálom külső szemével nézni, rögtön eltűnik. Élőben biztosan jobban látszik, így a képen nem kivehető. Nálunk is 2. baba lenne, nagyon bízom benne. Én is képes vagyok tesztelni akár reggel és este is. Esti vizeletből jobban szokott látszódni. Én még mindig a nem várt előtt vagyok néhány nappal, ezzel nyugtatom magam, de nem bírom ki, hogy ne teszteljek. :-)
2011. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
tedd fel az eredeti képet is :)
2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Itt az egyik eredeti kép:

[link]

de igy tényleg nem látszik semmi..

2011. ápr. 26. 21:57
 9/34 A kérdező kommentje:
Kedves 21.44-es válaszoló! Hát nagyon magamra ismertem a válaszodban... Én is képes vagyok tesztelni reggel és este, azt hiszem a szemeim többet látnak mint a valóság.. :-) Remélem sikerül mihamarabb Nálatok!
2011. ápr. 26. 22:00
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem a szellemcsíkot látod véletlenül?
2011. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!