Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedését befejező...

Clostilbegyt szedését befejezően ha terhes valaki tényleg kell injekció amit fel kell venni hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.injekció amit fel kell venni hogy megmaradjon a baba?Én szedtem de nem kellet injekció utána én nem is hallottam még ilyenről.
2011. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a tuszorepire gondolsz,ezt szoktak alkalmazni ha clostyt szed az ember,de ez nem a baba megtartasara szolgal.

A masik a progiinjekcio de az mar egy masik tema.

2011. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:
64%
Leesett? Vagy miért kéne felvenni? :-)
2011. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy normális kérdésre normális választ várna az ember, de látom nem mindenkinek megy. Bocs, de fogalmam sincs, mivel sajna most kerültem ebbe a szituba és úgy mondták.Ezért kérdeztem, de azért köszi.
2011. ápr. 28. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában azért adnak szurit(a clostys ciklusban peteérés környékén,amit uh-val követnek)mert a closty serkenti a peteérést így előfordulhat,hogy több tüsző is érik és ha nem reped meg mindamellett,hogy nem lesz esély a teherbeesésre még cisztává is alakulhat tehát a szuri amit adnak arra a célra szolgál,hogy a peték mindenképpen kiszabaduljanak!

A terhesség megtartására való progeszteron szurit akkor adják ha vagy volt már vetélés,vérvétellel bizonyított az alacsony progeszteron szint(a progeszteron hormon a beágyazódást segíti és a terhességet tartja fent)vagy a már bizonyított terhességnél vérzés lép fel!

Azért kaptál"hülye"válaszokat mert a kérdésed sem teljesen tiszta tehát igazán az sem normális!!!Injekció felvétel mint kifelyezés nálunk nem létezik!Határon túli vagy?Talán ezért nem érthető a kérdésed!

Ha van még valami ami zavaros és szeretnéd tudni írj ha tudok segítek!!!

Sok sikert!

2011. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Bocs érte, de ugyanolyan ember vagyok mint a határon túliak innen. Ti mit szoktatok az injekcióval? Nem felvenni?
2011. ápr. 28. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gondoljuk,hogy ti mások vagytok csak aki nem ismeri a szójárásotokat annak furcsa!Nekem sok munkatársam van tőletek ezért tudom,hogy nálatok vannak amiket másként mondanak!Nálunk úgy mondják,hogy be adni az injekciót.Amire te a kérdésedben gondoltál az a progeszteron pótlás azért,hogy rendesen meg tudjon tapadni a méh falán a "baba" és igen,tényleg van ilyen!

További szép napot és ne húzd fel magad ha nem mindenki érti meg amit szeretnél attól még nem gúnyolódnak csak egyszerűen a szó szoros jelentését veszik!

2011. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!