Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt nevű gyógyszerrel...

Clostilbegyt nevű gyógyszerrel sikerült úgy teherbe esnetek, hogy nem kaptatok mellé tüszőrepit? Nem lett ciszta, csak baba, vagy semmi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ez a 2. clostys hónapom, baba ugyan még nincs, de magától megrepedt a tüszőm, nem lett ciszta.
2011. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már sokszor szedtem, de egyszer sem kaptam tüszőrepesztőt, mindig megrepedt magától, de baba csak egyszer lett belőle. Ő az első clostis hónapban összejött. Viszont tesó ügyben már kicsit nehezebb a helyzet. Tavaly volt 6 sikertelen clostis hónapom, pedig mindig megrepedtek a tüszők (követtük uh-gal), idén pedig ez a második clostis hónapom.
2011. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Két hónapon át szedtem a Clostyt. Az elsőben voltam ultrahangon, nézte a doki van-e peteérésem. Nem volt. A második hónapban nem voltam uh-n és megfogant a baba "magától". Nem kaptam semmit sem. Meg is lepődtünk. Azóta már nyolc hetes vagyok. Szorítok neked, hogy sikerüljön!

2011. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok, és gratulálok a kicsikhez :) köszönöm a drukkot, rámfér :)
2011. febr. 16. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi clostit szedtem, hányadik naptól?
2023. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!